Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2019/2020

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

    Liga Lekkoatletyczna - I rzut szkół gimnazjalnych.

 

      W dniu 7.10.2014 r. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się Liga Lekkoatletyczna - I rzut szkół podstawowych i gimnazjalnych. Rywalizacja odbyła się w konkurencjach: biegi ( 100 m, 300 m, 600 m, 1000 m), skok w dal, rzut oszczepem, pchnięcie kulą oraz sztafeta szwedzka. Za miejsca 1-3 zawodnicy otrzymali medale i dyplomy.

Gimnazjum nr 1 reprezentowali:

Dziewczęta:

1.Szurek Aleksandra 2a- 100m, skok w dal, sztafeta

2.Rzepiela Karolina 2a- 300m, skok w dal, sztafeta

3.Kołodziej Kinga 2b-  kula

4.Lang Ilona 1b- 100m, oszczep

5.Szlanta Akwilina 1a- 100m, skok w dal

6.Klimkowicz Klaudia 2b- oszczep-3m

7.Grobelny Gabriela 2a- kula, sztafeta

8.Bogdan Klaudia 3a- 100m,

9.Gwóźdż Laura 2b- 300m

10.Turek Katarzyna 3b- 600m

11.Herman Aleksandra 1b- 600m, sztafeta

12.Sokołowska Anna 1b- 600m

13.Czaja Marta 1b- 100m, skok w dal

14.Gościmińska Paulina 3b- kula

 

Zespołowo dzw.- III miejsce

 

 

 

Chłopcy:

1.Brzozowski Kamil 3a- 100m, 300m, sztafeta

2.Sarnecki Damian 1b- 100m, skok w dal, sztafeta

3.Bogusz Damian 3b- 100m, kula

4.Setlak Michał 3a- 100m, 300m

5.Korpacki Błażej 3a- skok w dal, kula

6.Biłos Kacper 3b- 300m, skok w dal

7.Foryś Kacper 3b- 300m,skok w dal

8.Belczyk Jakub 3b- kula, oszczep

9.Święs Jakub 2b- 1000m

10.Górski Krzysztof 3c-1000m

11.Gąsior Adrian 1b- 1000m

12.Piechowski Szymon 3b- sztafeta, 1000m - 1m

13.Wiktor Dominik 3b- kula, oszczep, sztafeta

Sztafeta szwedzka (400m,300m,200m,100m) - 3m

 

Najwyższe miejsca osiągnęli:

1.     Piechowski Szymon  - bieg na 1000m  czas - 3 min.20,96 sek. - I miejsce

2.     RZEPIELA Karolina     - bieg na 300m, czas      - 56,15 sek -  I miejsce

3.     SARNECKI Damian     - bieg na 100m - 13,89 sek. – II miejsce

4.     WIKTOR Dominik     – pchnięcie kulą – wynik - 9,61 m – II miejsce              

5.     WIKTOR Dominik      – rzut oszczepem  - wynik 23,80 m – III miejsce

6.     sztafeta chłopców w składzie: Brzozowski Kamil, Sarnecki Damian, Piechowski Szymon, Wiktor Dominik  - III miejsce

Zespołowo chł.- I miejsce

 

KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT

1.     Gimnazjum Nr 5                    206 pkt                11 pkt

2.     Gimnazjum Nr 4                    112 pkt                9 pkt

3.     Gimnazjum Nr 1                    111 pkt                8 pkt

4.     Gimnazjum Nr 6                    49 pkt                  7 pkt

 

 

KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW

1.     Gimnazjum Nr 1                    181pkt                 11 pkt       

2.     Gimnazjum Nr 6                    125 pkt                9 pkt

3.     Gimnazjum Nr 5                    119 pkt                8 pkt

4.     Gimnazjum Nr 4                    95 pkt                  7 pkt

 

 

PUNKTACJA ZESPOŁOWA               Dziewczęta   Chłopcy      Razem

1.     Gimnazjum Nr 5                              206 pkt      119 pkt      325 pkt

2.     Gimnazjum Nr 1                              111pkt       181 pkt      292 pkt

3.     Gimnazjum Nr 4                              112 pkt      95 pkt        207 pkt

4.     Gimnazjum Nr 6                              49 pkt       125 pkt      174 pkt               

         Za miejsca 1-3 w poszczególnych konkurencjach oraz sztafetach dziewcząt
i chłopców wręczono medale i dyplomy.

                                              

 Wyniki zawodów znajdują się na stronie www.osir.gorlice.pl

 

opiekun: I. Wojdyła-Pikuła

 

 

 

 Indywidualne Biegi Przełajowe  gimnazjów dziewcząt i chłopców.

 

    W dniu 23.09.2014 r. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe szkół podstawowych oraz gimnazjów dziewcząt i chłopców. Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych do zawodów zgłosili się zawodnicy        i -czki z Gimnazjum Nr 1, 3 i 5 oraz ze Szkół Podstawowych Nr 1 i 5. Rywalizacja przebiegała na dystansie 800 m (dziewczęta SP), 1000 m (dziewczęta GIM oraz chłopcy SP) i 1500 m (chłopcy GIM). Wyniki techniczne do obejrzenia na stronie www.osir.gorlice.pl

Z uczniów Gimnazjum nr 1 w Gorlicach najlepiej spisali się:

Dziewczęta:

1.Grobelny Gabriela 2b-  5m , czas (4.38)

2.Wiktorek Karolina 2b-  4m, czas (4.33)

3.Sokołowska Anna 1b-  7m,  czas (5.05)

4.Szurek Aleksandra 3a-  8m,  czas (5.17)

5.Herman Aleksandra 1b-  4m,  czas (4.49s)

Zespołowo dziewczęta zajęły –III miejsce  

 

Chłopcy:

1.Górski Krzysztof 3c-  3m, czas(5.39)

2.Święs Jakub 2b-5m, czas (6.26)

3.Setlak Michał 3a-9m, czas (6.20)

4.Wiktor Dominik 3b-2m, czas (5.34)

Zespołowo chłopcy zajęli – III miejsce

opiekun: D. Ignar

Do etapy powiatowego w Indywidualnych biegach przełajowych w dn. 08.10.14r zakwalifikowali się oraz uczestniczyli:

1.Wiktor Dominik 3b

2.Górski Krzysztof 3c

 

 

Szkolny Kalendarz Imprez Sportowych

                                   Gimnazjum nr 1 - rok szkolny 2014/2015

 

Lp.

 

Nazwa zawodów

 

 

Miejskie

Powiatowe

Wojewódzkie

 Opiekun

1.      1.

Indywidualne Biegi Przełajowe dziewczęta + chłopcy

23.09. 2014r.

30.09.2014r

 

Daniel Ignar

 

Indywidualna Liga LA dziewczęta+ chłopcy

02.10.2014r.

 

 

 

Irena Wojdyła-Pikuła

 

Piłka Nożna FUTSAL

chłopcy

15.10.2014r

28.10.2014r.

 

Daniel Ignar

 

Koszykówka

chłopcy

21.11.2014r.

09.12.2014r

 

Daniel Ignar

 

Mini siatkówka

Dziewczęta

02.12.2014 r.

 

27.03.2015r.

 

 

Irena Wojdyła- Pikuła

 

Pływanie

Dziewczęta+ chłopcy

118.12.2014r.- wspólny termin zawodów

 

Marcin Schindler

Beata Przybyło

 

Szachy

Dziewczęta+ chłopcy

14.01.2014 r.

 09.01.2015

 

Irena Wojdyła- Pikuła

 

Jazda Szybka na Lodzie

Dziewczęta+ chłopcy

22.01.2014 r.

 

 

Daniel Ignar

 

Narciarstwo Alpejskie Dziewczęta, chłopcy

04.02.2015r

-

-

Irena Wojdyła- Pikuła

 

Piłka Ręczna

chłopcy

 

19.03.2015r.

 

13.03.2015r

 

 

Daniel Ignar

 

Unihockej

Dziewczęta

 

chłopcy

 

23.03.2015r.

 

24.03.2015r

-

-

 

Beata Przybyło

Irena Wojdyła- Pikuła

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dziewczęta +chłopcy

16.04.2015r.

 

 

24.04.2015r

-

Irena Wojdyła- Pikuła

 

Piłka Nożna „szóstki”

Chłopcy

21.05.2015r.

28.05.2015r.

-

Daniel Ignar

 

Liga Lekkoatletyczna-II rzut

Dziewczęta+chłopcy

28.05.2015 r.

-

-

Irena Wojdyła- Pikuła

             

 

 

                                                                                                                         Opracowała: Beata Przybyło

WPÓŁZAWODNICTWO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

 

GRUPA I ( zaliczanych 5 konkurencji z 6 )

 

 

IMPREZA

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Indywidualne biegi przełajowe

8

9

11

11

-

-

9

8

-

-

Liga LA – I rzut

6

11

7

6

11

9

9

7

8

8

Liga LA II rzut

6

11

8

7

9

6

11

9

7

8

Pływanie

9

11

-

-

7

-

8

8

11

9

Liga Drużynowa LA

9

11

-

-

11

8

-

-

8

9

Jazda szybka na lodzie

9

11

-

-

7

-

11

9

8

7

Suma

 

Razem

     41            55

 

96

     26            24

 

50

     45             23

 

68

      48               41

 

89

       42                41

 

83


GRUPA II
( zaliczanych 5 konkurencji z 8 )

 

IMPREZA

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Koszykówka

-

5

-

-

9

9

7

6

-

7

Piłka ręczna

-

9

-

-

9

-

-

7

-

-

Piłka nożna

-

5

-

6

-

9

-

7

-

-

Siatkówka

7

-

6

6

9

5

5

7

4

9

Futsal

-

5

7

7

9

9

6

6

-

4

Unihokej

7

7

9

6

-

-

-

 

6

9

Pływanie sztafety

-

6

-

-

-

-

DSQ

7

9

9

Sztafetowe biegi przełajowe

9

9

-

-

-

-

-

-

-

-

Suma

 

Razem

     23            36

 

59

     22           25

 

47

     36             32

 

68

     18                34

 

52

       19             38

 

57

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA III ( zaliczane 2 konkurencje z 4)

 

 

IMPREZA

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Tenis stołowy indywidualny

6

-

-

-

3

4

4

6

-

-

Tenis stołowy drużynowy

6

 

 

 

 

6

4

 

 

 

Badminton drużynowy

6

 

 

 

 

6

 

 

 

 

Szachy

6

4

 

2,5

 

2,5

 

6

 

 

Suma

 

Razem

     12             4

 

16

      -             2,5

 

2,5

      3              12

 

15

       8                12

 

20

        -                 -

 

-

RAZEM PUNKTY
Z WSZYSTKICH  ZALICZONYCH KONKURENCJI

 

171 pkt

 

 

 

99,5 pkt

 

151 pkt

 

161 pkt

 

140 pkt

MIEJSCE

1

5

3

2

4

Szkoła

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

 

Kolorem czerwonym zaznaczono punkty z imprez sportowych zaliczonych do punktacji

 

 

 

 

 

 

WPÓŁZAWODNICTWO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

GRUPA I ( zaliczanych 5 konkurencji z 5 )

 

 

             IMPREZA

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 1

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 3

SZKOŁA PODSTAWOWA   
 NR 4

SZKOŁA PODSTAWOWA   
 NR 5

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Biegi przełajowe

-

-

11

11

8

9

9

8

-

-

Liga LA – I rzut

9

9

6

7

11

6

8

8

7

11

Liga LA – II rzut

6

8

7

9

11

6

9

7

8

11

Jazda szybka na lodzie

9

11

-

-

8

7

7

9

11

8

Pływanie

11

11

6

7

7

6

9

8

8

9

Suma

 

Razem

     35            39

 

74

     30            34

 

64

     45             34

 

79

      42               40

 

82

       34                39

 

73

 

GRUPA II ( zaliczanych 5 konkurencji z 10 )

 

IMPREZA

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 1

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 3

SZKOŁA PODSTAWOWA   
 NR 4

SZKOŁA PODSTAWOWA   
 NR 5

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Sztafetowe biegi przełajowe

9

9

7

7

-

-

-

-

-

-

Czwórbój LA

7

6

5

7

9

5

-

-

6

9

Pływanie sztafety

9

9

-

5

-

-

7

7

6

6

Mini siatkówka

5

-

4

6

9

7

6

-

7

9

Mini koszykówka

-

9

-

-

9

7

-

-

-

-

Piłka nożna

-

-

-

6

-

7

-

9

-

-

Futsal

-

6

-

-

-

7

-

9

-

-

Unihokej

9

6

5

9

6

5

-

-

7

7

Piłka nożna kl. I -IV

-

-

-

-

-

7

-

9

-

-

Piłka ręczna

7

9

-

-

9

7

-

6

-

-

Suma

 

Razem

     41            42

 

83

     21             35

 

56

     42              35

 

77

      13               40

 

53

       26                 31

 

57

 

GRUPA III ( zaliczane 2 konkurencje z 2)

 

 

IMPREZA

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 1

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 3

SZKOŁA PODSTAWOWA   
 NR 4

SZKOŁA PODSTAWOWA   
 NR 5

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

 Tenis stołowy indywidualny

-

-

-

-

6

6

-

-

-

-

Szachy

4

6

-

1

3

2

2

4

6

3

Suma

 

Razem

      4              6

 

10

      -               1

 

1

      9               8

 

17

       2                 4

 

6

        6                  3

 

9

RAZEM PUNKTY
Z WSZYSTKICH  ZALICZANYCH KONKURENCJI

 

167  pkt

 

121 pkt

 

173 pkt

 

141 pkt

 

139 pkt

MIEJSCE

2

5

1

3

4

Szkoła

SZKOŁA PODSTAWOWA  
NR 1

SZKOŁA PODSTAWOWA  
NR 3

SZKOŁA PODSTAWOWA  
 NR 4

SZKOŁA PODSTAWOWA  
 NR 5

SZKOŁA PODSTAWOWA  
NR 6

 

Kolorem czerwonym zaznaczono punkty z imprez sportowych zaliczonych do punktacji

 

 

 

WSPÓŁZAWODNICTWO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH w roku szkolnym 2013/14

 

Nasi uczniowie Gimnazjum nr 1 w Gorlicach  ZWYCIĘŻYLI

     w  sportowym współzawodnictwie szkół w roku szkolnym 2013/14.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA I ( zaliczanych 5 konkurencji z 6 )

 

 

IMPREZA

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Indywidualne biegi przełajowe

8

9

11

11

-

-

9

8

-

-

Liga LA – I rzut

6

11

7

6

11

9

9

7

8

8

Liga LA II rzut

6

11

8

7

9

6

11

9

7

8

Pływanie

9

11

-

-

7

-

8

8

11

9

Liga Drużynowa LA

9

11

-

-

11

8

-

-

8

9

Jazda szybka na lodzie

9

11

-

-

7

-

11

9

8

7

Suma

 

Razem

     41            55

 

96

     26            24

 

50

     45             23

 

68

      48               41

 

89

       42                41

 

83


GRUPA II
( zaliczanych 5 konkurencji z 8 )

 

IMPREZA

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Koszykówka

-

5

-

-

9

9

7

6

-

7

Piłka ręczna

-

9

-

-

9

-

-

7

-

-

Piłka nożna

-

5

-

6

-

9

-

7

-

-

Siatkówka

7

-

6

6

9

5

5

7

4

9

Futsal

-

5

7

7

9

9

6

6

-

4

Unihokej

7

7

9

6

-

-

-

 

6

9

Pływanie sztafety

-

6

-

-

-

-

DSQ

7

9

9

Sztafetowe biegi przełajowe

9

9

-

-

-

-

-

-

-

-

Suma

 

Razem

     23            36

 

59

     22           25

 

47

     36             32

 

68

     18                34

 

52

       19             38

 

57

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA III ( zaliczane 2 konkurencje z 4)

 

 

IMPREZA

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Tenis stołowy indywidualny

6

-

-

-

3

4

4

6

-

-

Tenis stołowy drużynowy

6

 

 

 

 

6

4

 

 

 

Badminton drużynowy

6

 

 

 

 

6

 

 

 

 

Szachy

6

4

 

2,5

 

2,5

 

6

 

 

Suma

 

Razem

     12             4

 

16

      -             2,5

 

2,5

      3              12

 

15

       8                12

 

20

        -                 -

 

-

RAZEM PUNKTY
Z WSZYSTKICH  ZALICZONYCH KONKURENCJI

 

171 pkt

 

 

 

99,5 pkt

 

151 pkt

 

161 pkt

 

140 pkt

MIEJSCE

1

5

3

2

4

Szkoła

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

 

Kolorem czerwonym zaznaczono punkty z imprez sportowych zaliczonych do punktacji

 

 

 

 

 

 

 

QNajwiększe osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum

w roku szkolnym 2013/14

 

ujęte w Szkolnym Kalendarzu Imprez Sportowych:

 

 

Drużynowo:

 

·        IV miejsce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Badmintonie Drużynowym ( Karolina Barzyk 3b, Natalia Masztafiak 3b, Zuzanna Ignar 3b)

                                            

 

·        Udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Drużynowym Tenisie Stołowym

           ( Małgorzata Podobińska 3b, Paula Tumidajewicz 3b )

 

 

Indywidualnie:

 

·         Zuzanna Ignar 3b- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim

·         Aleksandra Rybczyk 2a- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Szachach

·         Paweł Świder 1a- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Szachach                                    

·         Jakub Trybus 1a- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50m z czasem 41,26s

·         Mikołaj Mierzwa 3b- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50m z czasem 42,06s

·          Paula Tumidajewicz 3b-V miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie Młodzieży w Tenisie Stołowym Indywidualnym

·         Małgorzata Podobińska 3b- III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie Młodzieży w Tenisie Stołowym Indywidualnym

spoza Szkolnego Kalendarza Imprez Sportowych:

 

 

·         Akwilina Szlanta 1a- I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Pływaniu   Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50m z czasem 38,80s

 

·         Anna Podraza 3b- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym stylem dowolnym na dystansie 50m z czasem 33,99s

    - I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym stylem

      klasycznym na dystansie 50m z czasem 43,02s

 

 

 

Sportowiec Roku 2014 i stypendium sportowe:

 

Paula Tumidajewicz 3b-17pkt,  Małgorzata Podobińska 3b-17pkt

 

Najwszechstronniejszy Sportowiec Roku 2014:

 

Małgorzata Podobińska 3b i Paula Tumidajewicz-9x,

Łukasz Kopcza 3b-13x

 

 

Copyright © 2020 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.