Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2019/2020

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

GIMNAZJUM NR 1 W GORLICACH

V miejsce w Finale Małopolskich Dni Sportu Szkolnego  w koszykówce chłopców rocznik  2000  i młodsi

 

 W dniu 05.05.2016r na hal sportowej  Pałacu Młodzieży w Tarnowie odbył się Finał Małopolskich Dni Sportu Szkolnego  w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych.

Do zawodów zgłosiło się: 6 zespołów-72 zawodników

 

- Gimnazjum Nr 1 Gorlice                        powiat gorlicki

- Gimnazjum w Suchej Beskidzkiej             powiat suski

- Publiczne Gimnazjum w Zawadzie            powiat tarnowski

- Gimnazjum Nr 76 w Krakowie                   powiat M. Kraków

- Gimnazjum w Zabierzowie                        powiat krakowski

- Miejskie Gimnazjum Nr 2 w Oświęcimiu   powiat oświęcimski

Nasze gimnazjum reprezentowali:

1. Dominik Ignar – kapitan

2. Mikołaj Kubala

3. Jakub Janik

4. Artur Kołodziej

5. Kacper Stabach

6. Bernard Tenerowicz

7. Szymon Konopka

8. Adrian Gąsior

9. Dawid Gruszkowski

Opiekun: Daniel Ignar

 

WYNIKI

 

Czytaj więcej...


Bardzo dobrze  spisuje się nasi koszykarze - po wygranych turniejach o Mistrzostwo Gorlic oraz Powiatu Gorlickiego przyszedł czas na zawody rejonowe.

W dniu  26 kwietnia  2016r w Limanowej zostały zorganizowane Mistrzostwa  Rejonu w koszykówce   chłopców .

W turnieju zakwalifikowały się szkoły: MZS nr3 w Limanowej, MZS nr9 w Nowym Sączu, Gimnazjum w Łącku oraz MZS nr1 w Gorlicach.

Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Nasi młodzi koszykarze po wygraniu wszystkich spotkań zajęli I miejsce oraz awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się już 5 maja w Tarnowie.

Życzymy im zwycięstwa!!!!!

Czytaj więcej...

 

W dniach 8-9 marca 2016r. w obiekcie hali sportowej OSiR w Gorlicach zostały przeprowadzone mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjów dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt szkół podstawowych zwyciężyła reprezentacja SP 1 wśród chłopców SP 6. W gimnazjach wśród dziewcząt najlepsze okazały się dziewczęta z "jedynki" u chłopców Gimnazjum nr 6. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, za miejsca 1-3 pamiątkowe dyplomy. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach.   

 

Czytaj więcej...

 

W dniu  05.11.15r odbyły się miejskie zawody szkól gimnazjalnych w Gorlicach

Dziewczęta:

1.Lewandowska Kamila 1a              1pkt

2.Grądalska Diana 1a                      1pkt

3.Gazda Wiktoria 1b                       1pkt

Zespołowo-1m

 

Chłopcy:

1.Piekarz Szymon 1b                       1pkt

2.Schindler Filip 1b                         1pkt

Zespołowo-1m

 

Czytaj więcej...


Zawody przeprowadzono w dniu 17.02.2016r. na lodowisku GORTOR w Gorlicach dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach. W poszczególnych kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców za miejsca 1-3 startujący otrzymali medale i dyplomy. W punktacji łącznej dziewcząt i chłopców szkoły otrzymały za miejsca 1-3 puchary oraz dyplomy.

Czytaj więcej...

W dniu 11.01.2016r w  Gorlicach odbyły się międzyszkolne rozgrywki szachowe o mistrzostwo powiatu szkół gimnazjalnych.

 Gimnazjum nr 1 reprezentowali:

Chłopcy:

1.    Paweł Świder – I miejsce

2.    Jakub Knapik – IV miejsce

3.    Adrian Nabożny – X miejsce

4.    Jarosław Petryniak – XII miejsce

 

Dziewczęta:

 

1.Kamila Lewandowska – I miejsce

 

Opiekun: Irena Wojdyła - Pikuła

Czytaj więcej...

 

 

    W dniu 12.01.2016r przeprowadzono miejskie zawody w piłce siatkowej dziewcząt. System rozgrywek: każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach.

Reprezentacja naszego gimnazjum wystąpiła w składzie:

1.Karolina Wiktorek – III b

2. Gabriela Grobelny – III a

3. Ilona Lang – III b

4. Natalia Haluch – I a

5. Iza Cop – I a

6. Martyna Sawa – Ia

7. Diana Grądalska – I a

Opiekun: Irena Wojdyła – Pikuła

Czytaj więcej...

Zwycięzcy w poszczególnych stylach i grupach otrzymali za miejsca 1-3 medale oraz pamiątkowe dyplomy za sztafety puchar oraz dyplomy.

 

Z uczniów Gimnazjum nr 1 w Gorlicach najlepiej spisali się:

1.     1. HERMAN  Aleksandra, kl.IIB  - I miejsce w stylu dowolnym z czasem 32,70s

                                                   -II miejsce w stylu motylkowym z czasem - 36,06 s.

  2. TRYBUS Jakub, kl.IIIA        - I miejsce w stylu dowolnym z czasem 29,98s

                                                         - I miejsce w stylu grzbietowym z czasem - 36,37 s.

3. Kubala Mikołaj, kl II B           - II miejsce w stylu klasycznym z czasem 44,14 s


4.  II miejsce  -  Sztafeta dziewczęta 8 x 50m (
5 min.38,47 sek.)

5. II miejsce – Sztafeta chłopców 8x 50 m (4 min.51,20 sek.)

 

SZTAFETY

DZIEWCZĘTA 

1. Gimnazjum Nr 5                                             5 min.08,70 sek.

2. Gimnazjum Nr 1                                           5 min.38,47 sek.

3. Gimnazjum Nr 6                                             5 min.46,72 sek.

4. Gimnazjum Kobylanka                         6 min.59,38 sek.

 

CHŁOPCY

1. Gimnazjum Nr 6                                             4 min.33,31 sek.

2. Gimnazjum Nr 1                                           4 min.51,20 sek.

3. Gimnazjum Nr 5                                             4 min.58,38 sek.

 


Opiekun:  M. Schindler

Czytaj więcej...

 

W dniu  1 grudnia  2015 r.   zostały zorganizowane Mistrzostwa  Powiatu   w koszykówce   chłopców -  GIMNAZJADA  2015/2016

 

Do turnieju  zgłosiło  się 6 szkół. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym w 2 grupach

Czas  gry 4 x 7 min.  Zawody przeprowadzono  sali sportowej SP 1 i SP 4  Gorlice.

 

 

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 24.11.2015 r. w hali sportowej  OSiR odbyły się Mistrzostwa Szkół  Gimnazjalnych dziewcząt i chłopców w koszykówce.

Po dziesięciu latach uczniowie Gimnazjum nr 1 znów zwyciężyli w rywalizacji szkolnej w koszykówce  chłopców. Po zaciętym i emocjonującym meczu pokonali  rówieśników z MZS nr 4 w Gorlicach.

Naszą szkołę reprezentowali:

1.Ignar Dominik 2b         - kapitan drużyny 

2.Kubala Mikołaj 2b                

3.Kołodziej Artur 2b               

4.Petit Kacper 2b           

5.Schindler Filip 1b

6.Tenerowicz Bernard 1b

7.Duran Borys 1a          

8.Rojek Jakub 3a           

9.Konopka Szymon 3a  

10.Cop Jakub 3a           

    

Czytaj więcej...

 

                                   Gimnazjum nr1 - rok szkolny 2015/2016

 

Lp.

 

Nazwa zawodów

 

 

Miejskie

Powiatowe

Wojewódzkie

 Opiekun

1.      1.

Indywidualne Biegi Przełajowe dziewczęta + chłopcy

22.09. 2015r.

25.09.2015r

 

Daniel Ignar

 

Indywidualna Liga LA dziewczęta+ chłopcy

8.10.15r

 

 

Irena Wojdyła-Pikuła

Daniel Ignar

 

Piłka Nożna FUTSAL

chłopcy

20.10.15r

27.10.2015r

 

Daniel Ignar

 

Koszykówka

chłopcy

20.11.15r

01.12.2015r

 

Daniel Ignar

 

Siatkówka

Dziewczęta

1`2..01.16r

16.02.2016

 

Irena Wojdyła- Pikuła

 

Pływanie

Dziewczęta+ chłopcy

18.12.15r - wspólny termin zawodów

 

Marcin Schindler

 

Szachy

Dziewczęta+ chłopcy

9.12.15r

 11.01.2016

 

Irena Wojdyła- Pikuła

 

Jazda Szybka na Lodzie

Dziewczęta+ chłopcy

4.02.16r

-

 

Daniel Ignar

 

Narciarstwo Alpejskie Dziewczęta, chłopcy

16.02.16r

-

-

Irena Wojdyła- Pikuła

 

Piłka Ręczna

chłopcy

 

24.02.16r

 

18.03.2016r

 

 

Daniel Ignar

 

Unihockej

Dziewczęta

chłopcy

 

9.03.16r

10.03.16r

 

-

-

 

Irena Wojdyła- Pikuła

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dziewczęta +chłopcy

7.04.16r

 

12.04.2016r

-

Irena Wojdyła- Pikuła

Daniel Ignar

 

Piłka Nożna „szóstki”

Chłopcy

28.04.16

19.05.2016

-

Daniel Ignar

 

Liga Lekkoatletyczna-II rzut

Dziewczęta+chłopcy

26.05.16r

11.05.2016r

-

Irena Wojdyła- Pikuła

Daniel Ignar

     14.

 

Badminton Drużynowy

Dzw. Chł.

 

5.11.15r

 

 

 

 

 

Irena Wojdyła- Pikuła

15.

Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dz. +chł

6.05.16r

11.05.16r

 

Daniel Ignar

               

 

 

Szkolny Kalendarz Imprez Sportowych

                                   Szkoła Podstawowa nr1 - rok szkolny 2015/2016

 

Lp.

 

Nazwa zawodów

 

 

Miejskie

Powiatowe

Wojewódzkie

 Opiekun

1.

Indywidualne Biegi Przełajowe dziewczęta + chłopcy

22.09.15r

25.09.15r

 

Irena Mianowska

2.

Indywidualna Liga LA dziewczęta+ chłopcy

8.10.15r

-

 

Włodzimierz Grądalski

2.

Piłka Nożna FUTSAL

chłopcy

16.10.15r

29.10.15r

 

Marcin Schindler

3.

Badminton Drużynowy

dziewczęta+ chłopcy

4.11.15r

24.11.15r

 

Włodzimierz Grądalski

4.

Koszykówka

chłopcy

18.11.15r

7.12.15r

 

Daniel Ignar

       

 

 

5.

Pływanie

dziewczęta+ chłopcy

17.12.15r - wspólny termin zawodów

 

Marcin Schindler

Irena Mianowska

6.

Szachy

dziewczęta+ chłopcy

8.12.15r

 12.01.16r

 

Izabela Krupa

7.

Jazda Szybka na Lodzie

dziewczęta+ chłopcy

4.02.16r

-

 

Irena Mianowska

+ naucz. I-III

8.

Narciarstwo Alpejskie

dziewczęta + chłopcy

16.02.16r

-

-

Włodzimierz Grądalski

9.

Piłka Ręczna

chłopcy

16.03.16r

.

7.04.16r

 

 

Włodzimierz Grądalski

10.

Unihockej

dziewczęta

 

chłopcy

 

1.03.16r

 

2.03.16r

-

 

 

-

-

 

Irena Mianowska

 

Marcin Schindler

11.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

dziewczęta +chłopcy

7.04.16

 

12.04.16r

-

 

Irena Mianowska

12.

Czwórbój

dziewczęta+ chłopcy

5.05.16r

9.05.16r

 

Włodzimierz Grądalski

13.

Piłka Nożna „siódemki”

Chłopcy

27.04.16r

18.05.16r

-

Marcin Schindler

14.

Liga Lekkoatletyczna-II rzut

Dziewczęta+chłopcy

26.05.16r

-

-

Włodzimierz Grądalski

15.

Piłka nożna kl. I-IV

Chłopcy

 

-

-

Marcin Schindler

16.

Turniej Gier i Zabaw

Kl. I-III

23.03.16r

-

-

Nauczyciel I-III

             

 

 

 


 

 

 

Gorlice,2015-10-12

OSiR – 4121/ 17  /  3  /2015

KOMUNIKAT
Z ZAWODÓW LEKKOATLETYCZNYCH – I RZUT
GIMNAZJA

            Zawody przeprowadzono w dniu 8.10.2015r. na stadionie sportowym OSiR w Gorlicach. Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach.

WYNIKI:
Dziewczęta:
100m.
M.        NAZWISKO I IMIĘ                           SZKOŁA         WYNIK                    PKT
1.         Gucwa Kamila                                   GIM5              15,31 s.                       13
2.         Szpyrka Bernadetta                           GIM4              15,75 s.                       11
3.         Kożuch Weronika                             GIM6              15,94 s.                       10
4.         Czubek Oliwia                                   GIM4              16,02 s.                       9
5.         Rączkowska Katarzyna                     GIM6              16,32 s.                       8
6.         Cop Izabela                                       GIM1              16,32 s.                       7
7.         Pruchnicka Klaudia                            GIM4              16,33 s.                       6
8.         Ćwik Aleksandra                               GIM5              16,39 s.                       5
9.         Wójcik Paulina                                   GIM5              16,44 s.                       4
10.       Romanek Magdalena                          GIM1              16,47 s.                       3
11.       Wilczyńska Daniela                             GIM4              16,53 s.                       2
12.       Szary Aleksandra                               GIM6              16,60 s.                       1
13.       Lang Ilona                                         GIM1              17,88 s.

300m.
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                     PKT
1.         Szpyrka Bernadetta                           GIM4              55,05 s.                       13
2.         Sienkiewicz Hanna                            GIM5              55,22 s.                       11
3.         Grądalska Diana                                GIM1              55,26 s.                       10
4.         Cop Izabela                                        GIM1              55,48 s.                       9
5.         Jędrzejczyk Paula                               GIM1              55,52 s.                       8
6.         Soczek Weronika                               GIM6              56,77 s.                       7
7.         Białoń Weronika                                 GIM6              57,03 s.                       6
8.         Pilch Wiktoria                                     GIM4              57,41 s.                       5
9.         Kosiba Witkoria                                 GIM4              59,02 s.                       4
10.       Czubek Oliwia                                   GIM4              59,97 s.                       3
11.       Gryboś Ewa                                       GIM5              1min.01,25 s.              2
12.       Krzyszycha Zofia                               GIM5              1min.02,46 s.              1
13.       Wójcik Paulina                                   GIM5              1min.03,53 s.


600m.
M.        NAZWISKO I IMIĘ                          SZKOŁA         WYNIK                     PKT
1.         Gazda Weronika                                GIM5              2min.05,10 s.              13
2.         Świątek Oliwia                                  GIM6              2min.06,03 s.              11
3.         Sawa Martyna                                   GIM1              2min.06,53 s.              10
4.         Gryboś Eliza                                      GIM5              2min.11,99 s.              9
5.         Byczek Aleksandra                            GIM6              2min.12,85 s.              8
6.         Herman Aleksandra                           GIM1              2min.12,99 s.              7
7.         Pijanowska Anna                               GIM1              2min.17,36 s.              6
8.         Grasela Julia                                       GIM5              2min.19,37 s.              5
9.         Rycek Urszula                                    GIM4              2min.19,50 s.              4
10.       Bodziony Gabriela                             GIM4              2min.19,72 s.              3
11.       Ogrodowska Magdalena                   GIM5              2min.26,03 s.              2
12.       Barnowska Paulina                            GIM6              2min.38,70 s.              1
13.       Sokołowska Anna                              GIM1              2min.40,86 s.                         

 Skok w dal:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Gucwa Kamila                                   GIM5              3,89 m.                       13
2.         Grądalska Diana                                GIM1              3,83 m.                       11
3.         Pruchnicka Klaudia                           GIM4              3,72 m.                       10
4.         Kożuch Weronika                              GIM6              3,70 m.                       9
5.         Szary Aleksandra                               GIM6              3,64 m.                       8
6.         Pilch Wiktoria                                    GIM4              3,62 m. (3,60)             7
7.         Ćwik Aleksandra                               GIM5              3,62 m. (3,51)             6
8.         Szary Joanna                                      GIM4              3,61 m.                       5
9.         Rączkowska Katarzyna                     GIM6              3,60 m.                       4
10.       Radzik Izabela                                   GIM4              3,33 m. (3,30)             3
11.       Klukowska Anna                               GIM1              3,33 m. (3,01)             2
12.       Zagórska Wiktoria                             GIM1              3,32 m.                       1
13.       Szydłowska Marta                             GIM1              3,31 m.                                  

Pchnięcie kulą 3 kg:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Łaś Klaudia                                       GIM4              7,88 m.                       13
2.         Romanek Magdalena                                     GIM1              7,67 m.                       11
3.         Salomon Monika                                GIM4              7,60 m.                       10
4.         Kosiba Sandra                                   GIM5              7,57 m.                       9
5.         Lang Ilona                                         GIM1              7,56 m.                       8
6.         Grobelny Gabriela                             GIM1              7,24 m.                       7
7.         Zielińska Weronika                            GIM6              6,67 m.                       6
8.         Janowska Zuzanna                             GIM4              6,57 m.                       5
9.         Zawiślak Anna                                   GIM4              6,30 m.                       4

 

M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
10.       Wąsowska Magdalena                       GIM6              6,10 m.                       3
11.       Gryboś Ewa                                       GIM5              6,08 m.                       2

Rzut oszczepem:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Wilczyńska Daniela                           GIM4              15,65 m.                     13
2.         Salamon Monika                                GIM4              15,32 m.                     11
3.         Wąsowska Magdalena                       GIM6              13,84 m.                     10
4.         Łaś Klaudia                                       GIM4              12,91 m.                     9
5.         Zawiślak Anna                                   GIM4              11,98 m.                     8
6.         Zielińska Weronika                            GIM6              10,59 m.                     7

Chłopcy:
100m.
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                      PKT
1.         Siarkowicz Hubert                             GIM5              13,00 s.                       13
2.         Kukuła Maciej                                   GIM6              13,05 s.                       11
3.         Radzik Patryk                                    GIM6              13,18 s.                       10
4.         Zimowski Łukasz                              GIM4              13,25 s.                       9
5.         Górowski Patryk                               GIM6              13,48 s.                       8
6.         Janowski Dawid                                GIM5              13,82 s.                       7
7.         Dudka Kacper                                  GIM4              13,95 s.                       6
8.         Wszołek Jakub                                  GIM5              13,96 s.                       5
9.         Liszka Maksymilian                           GIM5              14,02 s.                       4
10.       Cetnarowski Szymon                         GIM1              14,03 s.                       3
11.       Mazurkiewicz Daniel                          GIM4              14,11 s.                       2
12.       Stępień Jakub                                    GIM1              14,14 s.                       1
13.       Czyżyk Dominik                                GIM4              14,20 s.
14.       Gwóźdź Konrad                                GIM1              14,32 s.
15.       Moskal Mateusz                                 GIM6              14,52 s.

300m.
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Zimowski Łukasz                              GIM4              44,76 s.                       13
2.         Łukasik Jakub                                   GIM5              44,92 s.                       11
3.         Peciak Maciej                                   GIM5              45,39 s.                       10
4.         Mazurkiewicz Daniel                          GIM4              45,65 s.                       9
5.         Moskal Mateusz                                 GIM6              46,72 s.                       8
6.         Janik Jakub                                        GIM1              47,41 s.                       7
7.         Kicwak Bartłomiej                             GIM4              47,77 s.                       6
8.         Rojek Michał                                     GIM1              48,21 s.                       5

M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
9.         Grochowski Bartosz                          GIM5              48,26 s.                       4
10.       Kubala Mikołaj                                  GIM1              49,00 s.                       3
11.       Myszkowski Karol                             GIM4              59,22 s.                       2

1000m.
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Jaworecki Arkadiusz                         GIM4              3min.09,07 s.              13
2.         Patrzyk Mieszko                                GIM5              3min.09,40 s.              11
3.         Fugiel Dominik                                  GIM5              3min.16,92 s.              10
4.         Trybus Jakub                                      GIM1              3min.19,70 s.              9
5.         Skorupa Filip                                     GIM1              3min.36,22 s.              8
6.         Wal Marcin                                        GIM6              3min.42,70 s.              7
7.         Karp Michał                                       GIM4              3min.43,08 s.              6
8.         Michalec Dawid                                GIM4              3min.44,36 s.              5
9.         Sokulski Arkadiusz                            GIM1              3min.45,91 s.              4
10.       Kołodziej Artur                                 GIM1              3min.45,98 s.              3
11.       Wójcik Jan                                         GIM5              3min.46,04 s.              2
12.       Obrzut Dawid                                               GIM6              3min.55,67 s.              1

Skok w dal:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Radzik Patryk                                     GIM6              4,98 m.                       13
2.         Rodak Dawid                                     GIM5              4,93 m.                       11
3.         Górski Patryk                                    GIM6              4,80 m.                        10
4.         Kukuła Maciej                                    GIM6              4,61 m.                       9
5.         Gwóźdź Konrad                                 GIM1              4,55 m.                       8
6.         Stępień Jakub                                     GIM1              4,47 m.                       7
7.         Łukasik Jakub                                    GIM5              4,45 m.                       6
8.         Ignar Dominik                                    GIM1              4,40 m.                       5
9.         Janowski Dawid                                GIM5              4,33 m.                       4
10.       Czyżyk Dominik                                GIM4              4,23 m.                       3
11.       Dudka Kacper                                   GIM4              4,22 m.                       2
12.       Kicwak Bartłomiej                             GIM4              4,04 m.                       1
13.       Cetnarowski Szymon                         GIM1              3,90 m.

Pchnięcie kulą 5 kg:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Radwan Przemysław                         GIM6              9,03 m.                       13
2.         Liszka Maksymilian                           GIM5              8,94 m.                       11
3.         Brach Kacper                                     GIM6              8,76 m.                       10
4.         Sztaba Jakub                                      GIM5              8,40 m.                       9
5.         Konopka Szymon                              GIM1              7,94 m.                       8
6.         Rojek Jakub                                       GIM1              7,93 m.                       7

M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
7.         Petit Kacper                                       GIM1              7,50 m.                       6
8.         Kubala Mikołaj                                  GIM1              7,28 m.                       5         

Rzut oszczepem:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Radwan Przemysław                           GIM6              24,65 m.                     13
2.         Brach Kacper                                     GIM6              23,81 m.                     11
3.         Kiełtoń-Hussein Rodi                          GIM6              21,63 m.                     10
4.         Sztaba Jakub                                      GIM5              19,29 m.                     9
5.         Janik Jakub                                        GIM1              16,45 m.                     8
6.         Wszołek Jakub                                   GIM5              14,55 m.                     7

PUNKTACJA ZESPOŁOWA:
                                                                       Dziewczęta     Chłopcy         Razem
1. Gimnazjum nr 4                                         158                  77                    235
2. Gimnazjum nr 6                                         99                    134                  233
3. Gimnazjum nr 5                                         95                    134                  229
4. Gimnazjum nr 1                                         100                  97                    197


            W kategorii dziewcząt i chłopców w każdej konkurencji  za miejsca 1-3 zawodniczki i zawodnicy otrzymali medale i dyplomy.

                       

W dniu 8.10.2015 r. na stadionie OSiR odbył się I RZUT LIGI LEKKOATLETYCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW. W zawodach rywalizowano w dziewięciu dyscylinach (bieg 60 m, 100 m, 300 m, 600 m, 1000 m, rzut piłeczką palantową, rzut oszczepem, skok w dal, pchnięcie kulą). Za zajęcie miejsc 1-3 zawodnicy w poszczególnych dyscyplinach otrzymali medale i dyplomy. Wyniki indywidualne były przeliczane na punkty zespołowe, za które w po II rzucie zaplanowanym na  26.05.2016 r. będą wręczane puchary.

 

Najwyższe miejsca osiągnęli:

Diana Grądalska – klasa I a,  II m. w skoku w dal,  IIIm w biegu na 300m

Magdalena Romanek – klasa IIb,  II m. w pchnięciu kulą

Martyna Sawa – klasa I a,  III m. w biegu na 600m

 

 

Wyniki techniczne w załącznikach. - See more at: http://www.osir.gorlice.pl/zawody-sportowe/relacje-z-zawodow/item/119-liga-lekkoatletyczna-i-rzut#sthash.8sfuqwK7.dpuf

 

 

 

 

 

W dniu 22.09.2015 r. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe szkół podstawowych oraz gimnazjów dziewcząt i chłopców. Rywalizacja przebiegała na dystansie 800 m (dziewczęta SP), 1000 m (dziewczęta GIM oraz chłopcy SP) i 1500 m (chłopcy GIM).

Z uczniów Gimnazjum nr 1 w Gorlicach najlepiej spisali się:

Dziewczęta:

Im. – Martyna Sawa , rocznik 2002, kl Ia

IIm. – Diana Grądalska, rocznik 2002, kl.Ia

Im. – Aleksandra Herman, rocznik 2001, kl.II b

IIm. – Paula Jędrzejczyk, rocznik 2001, kl II b

IIIm. – Anna Pijanowska, rocznik 2001, kl.II a

Chłopcy:

IIm. – Jakub Janik, rocznik 2001, kl.II b

IIIm. – Arkadiusz Sokulski, rocznik 2002, kl. I b

Opiekun; Daniel Ignar

 

Czytaj więcej...

 

 W dn.24 czerwca  w naszej szkole odbyło się Sportowe Podsumowanie roku szkolnego 2014/2015  poprowadzone przez  nauczycieli wych. fizycznego –   Marcina Schindlera  i  Irenę Mianowską.

 

Wpis DO ZŁOTEJ KSIĘGI SPORTOWCÓW

Wpis otrzymują uczniowie którzy zajęli I miejsce na etapie powiatowym lub co najmniej uczestniczyli w zawodach na etapie rejonowym, wojewódzkim oraz otrzymali co najmniej dobrą roczną/końcową  ocenę zachowania.

Czytaj więcej...

Copyright © 2019 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.