Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
ROK SZKOLNY 2017/2018

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

 

 

 

Igrzyska Dzieci i Młodzieży odbyły się dnia 23.01.2018 r na obiekcie lodowiska „GORTOR”. Zawody były podzielone na dwie kategorie młodzież i dzieci. Młodzież swoje zmagania rozpoczęła o godzinie 8:30 w trzech kategoriach wiekowych wśród chłopców i dziewcząt. Dziewczęta miały do pokonania trzy okrążenia toru, a chłopcy cztery okrążenia. Dzieci także były podzielone na trzy kategorie chłopców i dziewcząt. Grupa I miała   do pokonania jedno okrążenie, Grupa II dwa okrążenia, a Grupa III trzy okrążenia. Każda szkoła mogła zgłosić do 5 chłopców i dziewcząt w każdej grupie wiekowej. Za miejsca 1-3 w grupach przyznawane były medale i puchary. Prowadzona była również punktacja zespołowa za miejsca 1-8 w poszczególnych grupach według klucza 1m-9pkt, 2m-7pkt, 3m-6pkt, 4m-5pkt, 5m-4pkt, 6m-3pkt, 7m-2pkt, 8m-1pkt.  Za miejsca 1-3 w punktacji zespołowej szkół przyznawane były puchary. Zawody sędziowali Augustyn Jamro i Kazimierz Trojanowicz.   

Najlepiej spisali się:

  1. Kondrat Hałgas I m. w kl. VII
  2. Magdalena Prokop I m. w kl. II GIM
  3. Patrycja Szlachta II m. w kl. II GIM
  4. Diana Grądalska I m. w kl. III GIM

     5.Filip Schindler II m. w kl. III GIM

Pochwały należą się również Zosi Szpakowskiej i Jarkowi Cop za walkę do upadłego oraz wszystkich startujących w temp. -8 C.

GALERIA


Igrzyska Młodzieży Jazda Szybka na Lodzie – klasyfikacja punktowa

  1. Miejski Zespół Szkół nr. 1               84 pkt
  2. Miejski Zespół Szkół nr. 5               77 pkt
  3. Miejski Zespół Szkół nr. 6               47 pkt
  4. Miejski Zespół Szkół nr. 4                 8 pkt

Opiekun: Daniel Ignar

WYNIKI:
Grupa I – dziewczęta – rocz. 2010 i 2009 – 1 okrążenie lodowiska
M.        NAZWISKO I IMIĘ                SZKOŁA         WYNIK           PKT

  1.  Zima Zuzanna                       SP 6                25,48               9
  2. Marszałek Dominika              SP 6                27,00               7
  3. Szurek Eliza                           SP 6                28,12               6
  4. Wszołek Nadia                      SP 4                28,39               5
  5. Bubniak Zuzanna                   SP 6                31,28               4


 
Grupa I – chłopcy – rocz. 20010 i 2009  – 1 okrążenie lodowiska
M.        NAZWISKO I IMIĘ                SZKOŁA         WYNIK           PKT

  1. Wałęga Witold                                               SP 6                 25,42               9
  2. Łaś Konrad                             SP 6                 27,03               7
  3. Ciesielka Adrian                     SP 6                 27,58               6
  4. Majczak Stefan                        SP6                  28,31               5
  5. Klabach Kamil                        SP 6                 55,43               4

Budziak Kamil                                   SP 6                 41,36               P.K

 
Grupa II – dziewczęta – rocz. 2008 i 2007 – 2  okrążenia lodowiska
M.       NAZWISKO I IMIĘ                        SZKOŁA       WYNIK         PKT

  1. Boczoń Aneta                                    SP 4                43,49               9
  2. Sadkowska Julia                    SP 1                43,87               7
  3. Krygowska Oliwia                 SP 1                44,89               6
  4. Dynda Anna                          SP 4                45,29               5
  5. Rębacz Aleksandra                SP 1                45,57               4
  6. Luksa Laura                           SP 3                45,97               3
  7. Przybyło Julia                        SP 4                46,34               2
  8. Fendryk Anna                        SP 4                46,85               1
  9. Żrałka Zuzanna                      SP 6                48,68
  10. Wszołek Daria                       SP 4                49,74
  11. Konopka Natalia                    SP 6                51,76
  12. Liszka Emilia                         SP 1                53,18
  13. Siwiak Dominika                   SP 6                53,48
  14. Olijak Amelia                         SP 1                53,67
  15. Galas Natalia                         SP 3                53,99
  16. Rachel Emilia                         SP 5                54,39
  17. Dyląg Daria                           SP 6                55,73
  18. Walczak Julia                         SP 5                1:01,11
  19. Sopala Nadia                         SP 6                1:03,36
  20. Walczyk Małgorzata              SP 3                1:07,76
  21.             Słowikowska Maja                 SP 5                1:12,15

Mazur Roksana                      SP 4                0:52.28            P.K

Pacek Aleksandra                  SP 4                0:58,71            P.K

Grupa II – chłopcy – rocz. 2008-2007 – 2  okrążenia lodowiska
M.        NAZWISKO I IMIĘ                SZKOŁA         WYNIK           PKT

  1. Szlachta Szymon                    SP 1                36,80               9
  2. Gorzkowicz Maksymilian       SP 6                37,05               7
  3. Gurba Bartosz                       SP 1                39,75               6
  4. Lewandowski Karol               SP 5                43,23               5
  5. Chumikowski Bartosz            SP 5                43,23               4
  6. Królikowski Oliwier               SP 5                46,15               3
  7. Wrona Wiktor                         SP 4                47,03               2
  8. Zawadowicz Kacper              SP 1                47,76               1
  9. Skotnicki Kacper                    SP 5                48,18
  10. Biernacki Kacper                   SP 3                48,55
  11. Ziółkowski Patryk                  SP 6                48,61
  12. Cionek Igor                            SP 6                48,84
  13. Śliwa Franciszek                    SP 6                49,84
  14. Chowaniec Wojciech             SP 3                50,23
  15. Potyrała Patryk                      SP 4                50,75
  16. Lewandowski Miłosz              SP 1                51,43
  17. Chocher Samuel                    SP 4                51,66
  18. Boczoń Szymon                      SP 1                52,34
  19. Jamro Mateusz                       SP 3                55,53
  20. Wróbel Nikodem                    SP 3                56,81
  21. Mrozek Jan                            SP 6                1:07,69

Czerchomak Michał               SP 6                50,30               P.K

Byczek Jakub                         SP 6                59,22               P.K

Koryga Jakub                        SP 1                1:04,88           P.K


Grupa III – dziewczęta – rocz. 2006 i 2005 – 3  okrążenia lodowiska
M.        NAZWISKO I IMIĘ                  SZKOŁA          WYNIK            PKT

  1. Siwiak Weronika                     SP 6                0:56,07                       9
  2. Dudka Weronika                    SP 3                0:58,99                       7
  3. Maduzia Julia                        SP 5                1:02,97                       6
  4. Prokop Joanna                      SP 1                1:03,19                       5
  5. Mikrut Daria                          SP 1                1:05,94                       4
  6. Gąsior Wiktoria                      SP 1                1:06,85                       3
  7. Firlit Maja                              SP 1                1:07,52                       2
  8. Koszyk Olga                           SP 4                1:08,69                       1
  9. Kopcza Martyna                     SP 4                1:09,25
  10. Berdusz Wiktoria                    SP 1                1:09,84
  11. Skuza Amelia                          SP 6                1:11,45
  12. Pyznar Patrycja                      SP 4                1:11,54
  13. Górska Magdalena                SP 6                1:12,05
  14. Toczek Weronika                    SP 3                1:13,94
  15. Zielińska Daria                       SP 3                1:14,78
  16. Nikola Hajduk                        SP 6                 1:16,50
  17. Micek Jagoda                         SP 3                1:21,82
  18. Wójcik Martyna                      SP 3                1:23,13
  19. Kiełtoń Wiktoria                     SP 3                DSQ nie ukończyła
  20. Wszołek Wiktoria                    SP 4                DSQ nie ukończyła
  21. Jurczak Wiktoria                    SP 6                DSQ nie ukończyła

Jankowska Jowita                  SP 3                1:11,11                       P.K

Czajka Julia                           SP 6                1:17,21                       P.K

Tarsa Nadia                           SP 6                1:20,57                       P.K

Pyka Oliwia                            SP 6                1:14,36                       P.K

Tatko Anna                             SP 6                1:42,16                       P.K

Łaś Sandra                             SP 6                1:02,74                       P.K

Święs Natalia                          SP 1                1:16,32                       P.K

Grupa III – Chłopcy – rocz. 2006 i 2005 – 3  okrążenia lodowiska
M.        NAZWISKO I IMIĘ                  SZKOŁA.         WYNIK            PKT

  1. Przybycień Filip                     SP 1                0:55,54                       9
  2. Gajek Adrian                          SP 4                0:55,97                       7
  3. Zych Witold                            SP 1                0:57,99                       6
  4. Firlit Sebastian                      SP 1                1:01,60                       5
  5. Kobuz Julian                          SP 6                1:01,92                       4
  6. Ciężarek Kornel                     SP 1                1:02,55                       3
  7. Wal Radosław                         SP6                 1:03,49                       2
  8. Gołyźniak Szymon                  SP 1                1:03,52                       1
  9. Guzik Michał                          SP 1                1:05,41
  10. Brzeziański Tomasz                SP 1                1:06,35
  11. Urbaszewski Kacper               SP 4                1:07,79
  12. Wszołek Adam                        SP 3                1:09,59
  13. Kuzio Jakub                           SP 6                1:09,85
  14. Śliwa Leon                              SP 6                1:10,19
  15. Rozak Michał                         SP 6                1:12,78
  16. Nowak Oliwier                       SP 5                1:13,52
  17. Siuta Kacper                          SP 4                1:19,83
  18. Tutko Kacper                          SP 3                1:29,73

Zieliński Dawid                                  SP 6                1:22,86                       P.K

Haluch Bartosz                                  SP 1                1:08,67                       P.K

Przybylski Patryk                    SP 1                1:08,13                       P.K

 

 

 

Igrzyska Dzieci Jazda Szybka na Lodzie – klasyfikacja punktowa

  1. Szkoła Podstawowa nr. 6 79 pkt
  2. Szkoła Podstawowa nr. 1 71 pkt
  3. Szkoła Podstawowa nr. 4 32 pkt
  4. Szkoła Podstawowa nr. 5 18 pkt
  5. Szkoła Podstawowa nr. 3 10 pkt

 

 

 

Grupa I– Dziewczęta – rocz. 2004 –  3  okrążenia lodowiska
M.        NAZWISKO I IMIĘ                  SZKOŁA.         WYNIK            PKT

  1. Cisoswska Emilia                    MZS 6             0:58,59                       9
  2. Firszt Laura                            MZS 5             1:01,60                       7
  3. Honkowicz Zuzanna               MZS 5             1:03,47                       6
  4. Przybylska Faustyna              MZS 6             1:04,65                       5
  5. Stępień Martyna                     MZS 1             1:09,99                       4
  6. Karpik Anna                           MZS 6             1:69,18                       3
  7. Orlof Martyna                        MZS 6             2:06,74                       2

 

Grupa I– Chłopcy – rocz. 2004 –  3  okrążenia lodowiska

  1. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA.         WYNIK            PKT
  1. Hałgas Konrad                                  MZS 1             1:09,82                       9
  2. Matyaslewski Szymon             MZS 5             1:10,38                       7
  3. Chumikowski Maciej              MZS 5             1:17,53                       6
  4. Mikołajczyk Piotr                   MZS 4             1:17,91                       5
  5. Hofman Dominik                    MZS 6             1:19,14                       4
  6. Dynda Tomasz                        MZS 4             1:22,25                       3
  7. Podsadowski Jakub                MZS 1             1:22,91                       2
  8. Rassem Adam                         MZS 5             1:23,29                       1
  9. Obrzut Micha ł                       MZS 6             1:33,79
  10. Szaliński Maksymilian           MZS 6             1:36,34
  11. Głąb Miłosz                            MZS 6             2:05,47
  12. Palar Eryk                              MZS 6             2:12,97

Knapik Marcel                                   MZS 6             1:40,78           P.K

 

  Grupa II– Dziewczęta – rocz. 2003 –  3  okrążenia lodowiska

  1. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA.         WYNIK            PKT
  1. Prokop Magdalena                MZS 1             0:58,80                       9
  2. Szlachta Patrycja                   MZS 1             0:58,91                       7
  3. Przybylska Patrycja                MZS 1             1:00,73                       6
  4. Maciejczyk Ala                       MZS 1             1:01,58                       5
  5. Matyja Julia                           MZS 1             1:03,07                       4
  6. Fiega Patrycja                       MZS 5             1:08,78                       3
  7. Nowak Anna                           MZS 5             1:08,78                       2

 

Grupa II– chłopcy – rocz. 2003 –  4  okrążenia lodowiska

  1. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA.         WYNIK            PKT
  1. Miarka Mateusz                     MZS 5             1:17,98                       9
  2. Kosiński Bartłomiej                MZS 6             1:17,87                       7
  3. Śleziak Patryk                        MZS 5             1:24,68                       6
  4. Wroński Stanisław                  MZS 5             1:26,34                       5
  5. Cionek Oskar                         MZS 6             1:33,16                       4
  6. Dudek Dawid                         MZS 6             1:46,08                       3

 

Grupa III– Dziewczęta – rocz. 2002 –  3  okrążenia lodowiska

  1. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA.         WYNIK            PKT
  1. Grądalska Diana                    MZS 1             1:00,71                       9
  2. Brońska Paulina                     MZS 5             1:02,19                       7
  3. Haluch Natalia                       MZS 1             1:04,28                       6         
  4. Szpakowska Zofia                   MZS 1             1:04,34                       5
  5. Gurba Gabriela                      MZS 5             1:04,75                       4
  6. Prorok Agnieszka                   MZS 5             1:05,81                       3
  7. Przybyłowicz Oliwia               MZS 5             1:13,88                       2
  8. Lewińska Aleksandra              MZS 6             1:22,74                       1
  9. Tomasik Emilia                       MZS 6             1:25,50
  10. Zięba Zuzanna                                   MZS 6             2,13,63

 

 

Grupa III– chłopcy – rocz. 2002 –  4  okrążenia lodowiska

  1. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA.         WYNIK            PKT
  1. Sikora Jakub                          MZS 5             1:15,09                       9
  2. Schindler Filip                       MZS 1             1:16,18                       7
  3. Tulejko Miłosz                        MZS 6             1:16,23                       6
  4. Cop Jarosław                         MZS 1             1:16,64                       5
  5. Tuszkanow Mateusz                MZS 1             1:17,63                       4
  6. Miśkowiec Eryk                      MZS 6             1:21,22                       3
  7. Baran Miłosz                          MZS 1             1:16,23                       2

 

 

Igrzyska Młodzieży Jazda Szybka na Lodzie – klasyfikacja punktowa

  1. Miejski Zespół Szkół nr. 1               84 pkt
  2. Miejski Zespół Szkół nr. 5               77 pkt
  3. Miejski Zespół Szkół nr. 6               47 pkt
  4. Miejski Zespół Szkół nr. 4                 8 pkt

 

Copyright © 2018 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.