Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2018/2019

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach


Zawody przeprowadzono w dniu 17.02.2016r. na lodowisku GORTOR w Gorlicach dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach. W poszczególnych kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców za miejsca 1-3 startujący otrzymali medale i dyplomy. W punktacji łącznej dziewcząt i chłopców szkoły otrzymały za miejsca 1-3 puchary oraz dyplomy.

 

WYNIKI:
Dziewczęta:
 kl. I - rocz. 2002 – 3 okrążenie toru
M.     NAZWISKO I IMIĘ                          SZKOŁA              WYNIK                         PKT.
1.      BROŃSKA Paulina                         GIM 5                     59,78 s.                         9

2.      SZPAKOWSKA Zofia                  GIM 1                   1.03,49 s.                      7

3.      GRĄDALSKA Diana                    GIM 1                   1.03,66 s.                     6

4.      PRZYBYŁOWICZ Oliwia               GIM 5                    1.05,27 s.                      5

5.      PROROK Agnieszka                       GIM 5                    1.07,19 s.                     4

6.      HALUCH Natalia                         GIM 1                   1.09,02 s.                    3

7.      ŚLIWA Emilia                                 GIM 6                           1.25,10 s.             2

8.      PAZDUR Emilia                              GIM 6                           1.29,82 s.             1

9.      SZARY Aleksandra                         GIM 6                           1.44,10 s.            

 

kl. II – rocz. 2001 – 3 okrążenia toru
M.     NAZWISKO I IMIĘ                          SZKOŁA              WYNIK                         PKT.
1.      HERMAN Aleksandra                    GIM 1                           58,33 s.                         9

2.      ROMANEK Magdalena                  GIM 1                           1.02,96 s.             7

3.      CZAJA Marta                                 GIM 1                           1.04,83 s.             6

4.      MITUŚ Wiktoria                                GIM 6                           1.11,89 s.             5

5.      SOKOŁOWSKA Anna                   GIM 1                           1.14,27 s.             4

6.      AUGUSTYN Kinga                       GIM 1                           1.14,97 s.             3

7.      PRZYBYCIEŃ Klaudia                    GIM 6                           1.23,76 s.             2

8.      SEKUŁA Angelika                           GIM 6                           1.41,65 s.             1

 

CHŁOPCY:

kl. I – rocz. 2002 – 4 okrążenia toru
M.     NAZWISKO I IMIĘ                          SZKOŁA              WYNIK                         PKT.
1.      SCHINDLER Filip                         GIM 1                           1.21,00 s.             9

2.      WSZOŁEK Eryk                               GIM 5                           1.28,81 s.             7

 

 

 

 

 

kl. II – rocz. 2001 – 4 okrążenia toru
M.     NAZWISKO I IMIĘ                          SZKOŁA                     WYNIK                   PKT.

1.        CZYŻYKIEWICZ Maciej             GIM 1                           1.14,83 s.             9

2.        JANIK Jakub                                 GIM 1                           1.22,52 s.            7

3.        BIESIADA Kamil                           GIM 1                           1.23,66 s.            6

4.        BRZEZIAŃSKI Jakub                  GIM 1                           1.24,21 s.            5

5.        ZYCH Olgierd                                  GIM 6                           1.24,54 s.              4

6.        WIĘCEK Karol                                GIM 6                           1.30,36 s.              3

7.        ZIMOWSKI Patryk                          GIM 6                           1.31,00 s.              2

8.        PIECHNIK Bartosz                        GIM 1                         1.34,75 s.             1

 

kl. III  – rocz. 2000 – 4 okrążenia toru
M.     NAZWISKO I IMIĘ                          SZKOŁA              WYNIK                         PKT.
1.      KUKUŁA Maciej                             GIM 6                           1.15,58 s.             9

2.      TOMASIK Jaromir                          GIM 5                           1.16,54 s.             7

3.      LEWEK Kacper                               GIM 5                           1.17,58 s.             6

 

PUNKTACJA ZESPOŁOWA:

 

1.     GIMNAZJUM NR 1             82 pkt       

2.     GIMNAZJUM NR 5              38 pkt

3.     GIMNAZJUM NR 6              29 pkt

 

Opiekun: Daniel Ignar

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Copyright © 2019 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.