Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2019/2020

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

Zwycięzcy w poszczególnych stylach i grupach otrzymali za miejsca 1-3 medale oraz pamiątkowe dyplomy za sztafety puchar oraz dyplomy.

 

Z uczniów Gimnazjum nr 1 w Gorlicach najlepiej spisali się:

1.     1. HERMAN  Aleksandra, kl.IIB  - I miejsce w stylu dowolnym z czasem 32,70s

                                                   -II miejsce w stylu motylkowym z czasem - 36,06 s.

  2. TRYBUS Jakub, kl.IIIA        - I miejsce w stylu dowolnym z czasem 29,98s

                                                         - I miejsce w stylu grzbietowym z czasem - 36,37 s.

3. Kubala Mikołaj, kl II B           - II miejsce w stylu klasycznym z czasem 44,14 s


4.  II miejsce  -  Sztafeta dziewczęta 8 x 50m (
5 min.38,47 sek.)

5. II miejsce – Sztafeta chłopców 8x 50 m (4 min.51,20 sek.)

 

SZTAFETY

DZIEWCZĘTA 

1. Gimnazjum Nr 5                                             5 min.08,70 sek.

2. Gimnazjum Nr 1                                           5 min.38,47 sek.

3. Gimnazjum Nr 6                                             5 min.46,72 sek.

4. Gimnazjum Kobylanka                         6 min.59,38 sek.

 

CHŁOPCY

1. Gimnazjum Nr 6                                             4 min.33,31 sek.

2. Gimnazjum Nr 1                                           4 min.51,20 sek.

3. Gimnazjum Nr 5                                             4 min.58,38 sek.

 


Opiekun:  M. Schindler


Wyniki techniczne do obejrzenia na stronie www.osir.gorlice.pl

Gorlice, 2015-12-21

OSiR – 4121/24/3/2015


MISTRZOSTWA
GIMNAZJÓW
 DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W PŁYWANIU
Gorlice, 18.12.2015 r.


WYNIKI TECHNICZNE

 

50m. Styl dowolny - dziewczęta

 
       

L.P

Nazwisko i Imię

Klub

Czas Meta

 

 

 

 

1

HERMAN Aleksandra

GIM 1

0:32,70

2

KURYŁO Julia

GIM 6

0:33,18

3

STANULA Karolina

GIM Biecz

0:33,98

4

GRASELA Julia

GIM 5

0:34,70

5

GRYBOŚ Eliza

GIM 5

0:35,01

6

SZTABA Sara

GIM 4

0:35,39

7

GUBAŁA Marcelina

GIM Moszczenica

0:36,09

8

GRĄDALSKA Diana

GIM 1

0:37,63

9

HALUCH Natalia

GIM 1

0:37,98

10

SIENKIEWICZ Hanna

GIM 5

0:39,46

11

GURBA Klaudia

GIM 3

0:40,55

12

JĘDRZEJCZYK Paulina

GIM 1

0:40,86

13

SZPAK Paulina

GIM 5

0:40,95

14

MATULA Aleksandra

GIM Kobylanka

0:43,88

15

MIKOSZ Justyna

GIM Moszczenica

0:45,19

16

SZPAKOWSKA Zofia

GIM 1

0:46,09

17

GRZESIAK Anna

GIM 1

0:46,54

18

DROGOŃ Klaudia

GIM Moszczenica

0:47,13

 

 

 

 

             50m. Styl dowolny - chłopcy

 
       

L.P

Nazwisko i Imię

Klub

Czas Meta

 

 

 

 

1

TRYBUS Jakub

GIM 1

0:29,98

2

RACHWAŁ Adam

GIM Dominikowice

0:31,13

3

WASYLCZAK Wiktor

GIM Siary

0:31,34

4

JAMRO Hubert

GIM 6

0:31,80

5

FILAR Kamil

GIM Moszczenica

0:32,43

6

KRYCA Jakub

GIM 6

0:32,85

7

PECIAK Maciej

GIM 5

0:32,87

8

KUBALA Mikołaj

GIM 1

0:33,27

9

SZTABA Eryk

GIM 4

0:33,43

10

WSZOŁEK Mateusz

GIM 6

0:34,05

11

PATRZYK Mieszko

GIM 5

0:34,57

12

WILCZKIEWICZ Kamil

GIM 5

0:34,67

13

STÓJ Jakub

GIM 3

0:35,91

14

KUKUŁA Maciej

GIM 6

0:36,04

15

IGNAR Dominik

GIM 1 

0:36,19

16

PIECHNIK Bartosz

GIM 1

0:36,19

17

ALIBOŻEK Jakub

GIM 6

0:36,23

18

RADZIK Patryk

GIM 6

0:36,23

19

TOMASIK Przemysław

GIM 5

0:36,24

20

KAZANOWSKI Krzysztof

GIM 6

0:37,49

21

ROGOZIŃSKI Rafał

GIM 3

0:38,02

22

MYRTA Oskar

GIM 5

0:38,81

23

MACHNIEWICZ Kamil

GIM 6

0:38,88

24

SCHINDLER Filip

GIM 1

0:39,42

25

BOGUSZ Bartosz

GIM 5

0:40,36

26

DZIADZIO Filip

GIM Moszczenica

0:40,62

27

SIUTA Tomasz

GIM 5

0:40,90

28

STĘPIEŃ Marcin

GIM 5

0:42,72

29

TARSA Jan

GIM Siedliska

0:47,24

30

MAZUR Tobiasz

GIM Kobylanka   

       DSQ O4

 

 

 

50m. Styl grzbietowy - dziewczęta 

 
       

L.P

Nazwisko i Imię

Klub

Czas Meta

 

 

 

 

1

KURYŁO Julia

GIM 6

0:37,72

2

GRYBOŚ Ewa

GIM 5

0:41,34

3

GUBAŁA Marcelina

GIM Moszczenica

0:42,89

4

GRĄDALSKA Diana

GIM 1

0:46,18

5

COP Izabela

GIM 1

0:49,70

6

AUGUSTYN Kinga

GIM 1

0:54,75

7

GRZESIAK Anna

GIM 1

0:57,75

8

JERZAK Angelika

GIM 5

0:57,77

1

SZARY Aleksandra

GIM 6

0:58,82

2

FRYCZEK Karolina

GIM Siedliska

1:01,11

 

 

                50m. Styl grzbietowy - chłopcy

 
       

L.P

Nazwisko i Imię

Klub

Czas Meta

 

 

 

 

1

TRYBUS Jakub

GIM 1

0:36,37

2

WASYLCZAK Wiktor

GIM Siary

0:36,82

3

MAZUR Tobiasz

GIM Kobylanka

0:37,72

4

OBRZUT Dawid

GIM 6

0:37,94

5

JAMRO Hubert

GIM 6

0:38,67

6

ZIELIŃSKI Filip

GIM Moszczenica

0:39,93

7

KRYCA Jakub

GIM 6

0:41,19

8

STÓJ Jakub

GIM 3

0:47,90

9

CZYŻYKIEWICZ Maciej

GIM 1

0:49,08

10

KRĘŻOŁEK Mateusz

GIM 6

0:54,12

11

ROSIAK Kamil

GIM 6

0:56,09

12

ROGOZIŃSKI Rafał

GIM 3                  

     DSQ G-8

 

 

 

                     50m. Styl klasyczny - dziewczęta

 
       

L.P

Nazwisko i Imię

Klub

Czas Meta

 

 

 

 

1

WARECKA Marcelina

GIM 5

0:41,52

2

ŚWIĄTEK Oliwia

GIM 6

0:42,90

3

GRASELA Julia

GIM 5

0:44,51

4

GRYBOŚ Eliza

GIM 5

0:45,69

5

KOSIBA  Sandra

GIM 5

0:46,00

6

SZARY Jowita

GIM 5

0:46,53

7

GRYBOŚ Ewa

GIM 5

0:46,62

8

HALUCH Natalia

GIM 1

0:48,56

9

SZTABA Sara

GIM 4

0:49,05

10

ZIELIŃSKA Weronika

GIM 6

0:50,12

11

SAWA Martyna

GIM 1

0:52,77

12

GÓRSKA Klaudia

GIM 1

0:53,40

13

DROGOŃ Klaudia

GIM Moszczenica

0:54,01

14

BARNOWSKA Paulina

GIM 6

0:55,19

15

ŁASZYN Katarzyna

GIM Kobylanka

0:57,67

16

FRYCZEK Karolina

GIM Siedliska

1:08,02

 

 

           50m. Styl klasyczny - chłopcy

 
       

L.P

Nazwisko i Imię

Klub

Czas Meta

 

 

 

 

1

BALICKI Eryk

GIM 4

0:42,20

2

KUBALA Mikołaj

GIM 1

0:44,14

3

PECIAK Maciej

GIM 5

0:44,16

4

TOMASIK Przemysław

GIM 5

0:45,71

5

SIUTA Tomasz

GIM 5

0:47,23

6

KORDZIKOWSKI Patryk

GIM 5

0:48,63

 

 

 

 

                  50m. Styl motylkowy - dziewczęta

 
       

L.P

Nazwisko i Imię

Klub

Czas Meta

 

 

 

 

1

STANULA Karolina

GIM Biecz

0:36,06

2

HERMAN Aleksandra

GIM 1

0:36,06

3

KOSIBA Sandra

GIM 5

0:42,20

4

GURBA Klaudia

GIM 3

0:52,61

 

 

 SZTAFETY

DZIEWCZĘTA 

1. Gimnazjum Nr 5                                             5 min.08,70 sek.

2. Gimnazjum Nr 1                                             5 min.38,47 sek.

3. Gimnazjum Nr 6                                             5 min.46,72 sek.

4. Gimnazjum Kobylanka                         6 min.59,38 sek.

 

CHŁOPCY

1. Gimnazjum Nr 6                                             4 min.33,31 sek.

2. Gimnazjum Nr 1                                             4 min.51,20 sek.

3. Gimnazjum Nr 5                                             4 min.58,38 sek.

 

         Za miejsca 1-3 zawodnicy i zawodniczki otrzymali medale i puchary. Za pierwsze miejsca w sztafecie puchary.

Copyright © 2019 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.