Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2018/2019

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

Gorlice,2015-10-12

OSiR – 4121/ 17  /  3  /2015

KOMUNIKAT
Z ZAWODÓW LEKKOATLETYCZNYCH – I RZUT
GIMNAZJA

            Zawody przeprowadzono w dniu 8.10.2015r. na stadionie sportowym OSiR w Gorlicach. Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach.

WYNIKI:
Dziewczęta:
100m.
M.        NAZWISKO I IMIĘ                           SZKOŁA         WYNIK                    PKT
1.         Gucwa Kamila                                   GIM5              15,31 s.                       13
2.         Szpyrka Bernadetta                           GIM4              15,75 s.                       11
3.         Kożuch Weronika                             GIM6              15,94 s.                       10
4.         Czubek Oliwia                                   GIM4              16,02 s.                       9
5.         Rączkowska Katarzyna                     GIM6              16,32 s.                       8
6.         Cop Izabela                                       GIM1              16,32 s.                       7
7.         Pruchnicka Klaudia                            GIM4              16,33 s.                       6
8.         Ćwik Aleksandra                               GIM5              16,39 s.                       5
9.         Wójcik Paulina                                   GIM5              16,44 s.                       4
10.       Romanek Magdalena                          GIM1              16,47 s.                       3
11.       Wilczyńska Daniela                             GIM4              16,53 s.                       2
12.       Szary Aleksandra                               GIM6              16,60 s.                       1
13.       Lang Ilona                                         GIM1              17,88 s.

300m.
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                     PKT
1.         Szpyrka Bernadetta                           GIM4              55,05 s.                       13
2.         Sienkiewicz Hanna                            GIM5              55,22 s.                       11
3.         Grądalska Diana                                GIM1              55,26 s.                       10
4.         Cop Izabela                                        GIM1              55,48 s.                       9
5.         Jędrzejczyk Paula                               GIM1              55,52 s.                       8
6.         Soczek Weronika                               GIM6              56,77 s.                       7
7.         Białoń Weronika                                 GIM6              57,03 s.                       6
8.         Pilch Wiktoria                                     GIM4              57,41 s.                       5
9.         Kosiba Witkoria                                 GIM4              59,02 s.                       4
10.       Czubek Oliwia                                   GIM4              59,97 s.                       3
11.       Gryboś Ewa                                       GIM5              1min.01,25 s.              2
12.       Krzyszycha Zofia                               GIM5              1min.02,46 s.              1
13.       Wójcik Paulina                                   GIM5              1min.03,53 s.


600m.
M.        NAZWISKO I IMIĘ                          SZKOŁA         WYNIK                     PKT
1.         Gazda Weronika                                GIM5              2min.05,10 s.              13
2.         Świątek Oliwia                                  GIM6              2min.06,03 s.              11
3.         Sawa Martyna                                   GIM1              2min.06,53 s.              10
4.         Gryboś Eliza                                      GIM5              2min.11,99 s.              9
5.         Byczek Aleksandra                            GIM6              2min.12,85 s.              8
6.         Herman Aleksandra                           GIM1              2min.12,99 s.              7
7.         Pijanowska Anna                               GIM1              2min.17,36 s.              6
8.         Grasela Julia                                       GIM5              2min.19,37 s.              5
9.         Rycek Urszula                                    GIM4              2min.19,50 s.              4
10.       Bodziony Gabriela                             GIM4              2min.19,72 s.              3
11.       Ogrodowska Magdalena                   GIM5              2min.26,03 s.              2
12.       Barnowska Paulina                            GIM6              2min.38,70 s.              1
13.       Sokołowska Anna                              GIM1              2min.40,86 s.                         

 Skok w dal:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Gucwa Kamila                                   GIM5              3,89 m.                       13
2.         Grądalska Diana                                GIM1              3,83 m.                       11
3.         Pruchnicka Klaudia                           GIM4              3,72 m.                       10
4.         Kożuch Weronika                              GIM6              3,70 m.                       9
5.         Szary Aleksandra                               GIM6              3,64 m.                       8
6.         Pilch Wiktoria                                    GIM4              3,62 m. (3,60)             7
7.         Ćwik Aleksandra                               GIM5              3,62 m. (3,51)             6
8.         Szary Joanna                                      GIM4              3,61 m.                       5
9.         Rączkowska Katarzyna                     GIM6              3,60 m.                       4
10.       Radzik Izabela                                   GIM4              3,33 m. (3,30)             3
11.       Klukowska Anna                               GIM1              3,33 m. (3,01)             2
12.       Zagórska Wiktoria                             GIM1              3,32 m.                       1
13.       Szydłowska Marta                             GIM1              3,31 m.                                  

Pchnięcie kulą 3 kg:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Łaś Klaudia                                       GIM4              7,88 m.                       13
2.         Romanek Magdalena                                     GIM1              7,67 m.                       11
3.         Salomon Monika                                GIM4              7,60 m.                       10
4.         Kosiba Sandra                                   GIM5              7,57 m.                       9
5.         Lang Ilona                                         GIM1              7,56 m.                       8
6.         Grobelny Gabriela                             GIM1              7,24 m.                       7
7.         Zielińska Weronika                            GIM6              6,67 m.                       6
8.         Janowska Zuzanna                             GIM4              6,57 m.                       5
9.         Zawiślak Anna                                   GIM4              6,30 m.                       4

 

M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
10.       Wąsowska Magdalena                       GIM6              6,10 m.                       3
11.       Gryboś Ewa                                       GIM5              6,08 m.                       2

Rzut oszczepem:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Wilczyńska Daniela                           GIM4              15,65 m.                     13
2.         Salamon Monika                                GIM4              15,32 m.                     11
3.         Wąsowska Magdalena                       GIM6              13,84 m.                     10
4.         Łaś Klaudia                                       GIM4              12,91 m.                     9
5.         Zawiślak Anna                                   GIM4              11,98 m.                     8
6.         Zielińska Weronika                            GIM6              10,59 m.                     7

Chłopcy:
100m.
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                      PKT
1.         Siarkowicz Hubert                             GIM5              13,00 s.                       13
2.         Kukuła Maciej                                   GIM6              13,05 s.                       11
3.         Radzik Patryk                                    GIM6              13,18 s.                       10
4.         Zimowski Łukasz                              GIM4              13,25 s.                       9
5.         Górowski Patryk                               GIM6              13,48 s.                       8
6.         Janowski Dawid                                GIM5              13,82 s.                       7
7.         Dudka Kacper                                  GIM4              13,95 s.                       6
8.         Wszołek Jakub                                  GIM5              13,96 s.                       5
9.         Liszka Maksymilian                           GIM5              14,02 s.                       4
10.       Cetnarowski Szymon                         GIM1              14,03 s.                       3
11.       Mazurkiewicz Daniel                          GIM4              14,11 s.                       2
12.       Stępień Jakub                                    GIM1              14,14 s.                       1
13.       Czyżyk Dominik                                GIM4              14,20 s.
14.       Gwóźdź Konrad                                GIM1              14,32 s.
15.       Moskal Mateusz                                 GIM6              14,52 s.

300m.
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Zimowski Łukasz                              GIM4              44,76 s.                       13
2.         Łukasik Jakub                                   GIM5              44,92 s.                       11
3.         Peciak Maciej                                   GIM5              45,39 s.                       10
4.         Mazurkiewicz Daniel                          GIM4              45,65 s.                       9
5.         Moskal Mateusz                                 GIM6              46,72 s.                       8
6.         Janik Jakub                                        GIM1              47,41 s.                       7
7.         Kicwak Bartłomiej                             GIM4              47,77 s.                       6
8.         Rojek Michał                                     GIM1              48,21 s.                       5

M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
9.         Grochowski Bartosz                          GIM5              48,26 s.                       4
10.       Kubala Mikołaj                                  GIM1              49,00 s.                       3
11.       Myszkowski Karol                             GIM4              59,22 s.                       2

1000m.
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Jaworecki Arkadiusz                         GIM4              3min.09,07 s.              13
2.         Patrzyk Mieszko                                GIM5              3min.09,40 s.              11
3.         Fugiel Dominik                                  GIM5              3min.16,92 s.              10
4.         Trybus Jakub                                      GIM1              3min.19,70 s.              9
5.         Skorupa Filip                                     GIM1              3min.36,22 s.              8
6.         Wal Marcin                                        GIM6              3min.42,70 s.              7
7.         Karp Michał                                       GIM4              3min.43,08 s.              6
8.         Michalec Dawid                                GIM4              3min.44,36 s.              5
9.         Sokulski Arkadiusz                            GIM1              3min.45,91 s.              4
10.       Kołodziej Artur                                 GIM1              3min.45,98 s.              3
11.       Wójcik Jan                                         GIM5              3min.46,04 s.              2
12.       Obrzut Dawid                                               GIM6              3min.55,67 s.              1

Skok w dal:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Radzik Patryk                                     GIM6              4,98 m.                       13
2.         Rodak Dawid                                     GIM5              4,93 m.                       11
3.         Górski Patryk                                    GIM6              4,80 m.                        10
4.         Kukuła Maciej                                    GIM6              4,61 m.                       9
5.         Gwóźdź Konrad                                 GIM1              4,55 m.                       8
6.         Stępień Jakub                                     GIM1              4,47 m.                       7
7.         Łukasik Jakub                                    GIM5              4,45 m.                       6
8.         Ignar Dominik                                    GIM1              4,40 m.                       5
9.         Janowski Dawid                                GIM5              4,33 m.                       4
10.       Czyżyk Dominik                                GIM4              4,23 m.                       3
11.       Dudka Kacper                                   GIM4              4,22 m.                       2
12.       Kicwak Bartłomiej                             GIM4              4,04 m.                       1
13.       Cetnarowski Szymon                         GIM1              3,90 m.

Pchnięcie kulą 5 kg:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Radwan Przemysław                         GIM6              9,03 m.                       13
2.         Liszka Maksymilian                           GIM5              8,94 m.                       11
3.         Brach Kacper                                     GIM6              8,76 m.                       10
4.         Sztaba Jakub                                      GIM5              8,40 m.                       9
5.         Konopka Szymon                              GIM1              7,94 m.                       8
6.         Rojek Jakub                                       GIM1              7,93 m.                       7

M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
7.         Petit Kacper                                       GIM1              7,50 m.                       6
8.         Kubala Mikołaj                                  GIM1              7,28 m.                       5         

Rzut oszczepem:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                            SZKOŁA         WYNIK                                   PKT
1.         Radwan Przemysław                           GIM6              24,65 m.                     13
2.         Brach Kacper                                     GIM6              23,81 m.                     11
3.         Kiełtoń-Hussein Rodi                          GIM6              21,63 m.                     10
4.         Sztaba Jakub                                      GIM5              19,29 m.                     9
5.         Janik Jakub                                        GIM1              16,45 m.                     8
6.         Wszołek Jakub                                   GIM5              14,55 m.                     7

PUNKTACJA ZESPOŁOWA:
                                                                       Dziewczęta     Chłopcy         Razem
1. Gimnazjum nr 4                                         158                  77                    235
2. Gimnazjum nr 6                                         99                    134                  233
3. Gimnazjum nr 5                                         95                    134                  229
4. Gimnazjum nr 1                                         100                  97                    197


            W kategorii dziewcząt i chłopców w każdej konkurencji  za miejsca 1-3 zawodniczki i zawodnicy otrzymali medale i dyplomy.

                       

Copyright © 2019 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.