Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2018/2019

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

 

 W dn.24 czerwca  w naszej szkole odbyło się Sportowe Podsumowanie roku szkolnego 2014/2015  poprowadzone przez  nauczycieli wych. fizycznego –   Marcina Schindlera  i  Irenę Mianowską.

 

Wpis DO ZŁOTEJ KSIĘGI SPORTOWCÓW

Wpis otrzymują uczniowie którzy zajęli I miejsce na etapie powiatowym lub co najmniej uczestniczyli w zawodach na etapie rejonowym, wojewódzkim oraz otrzymali co najmniej dobrą roczną/końcową  ocenę zachowania.

 

          Osiągnięcia drużynowe w  Szkole Podstawowej  honorowane wpisem  do Złotej Księgi Sportowców otrzymują uczniowie :

 III miejsce  w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży  Szkolnej w Badmintonie Drużynowym  - Lewandowska Kamila , Grądalska Diana obie z klasy 6a

Udział  w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Sztafetowym Dziewcząt na dystansie 8x50m  z czasem 5.52,74s. Wygrały zawody Powiatowe a są to:

Haluch Natalia VIa, Grądalska Diana VIa, Cop Izabela VIa, Gurba Zuzanna VIa, Szlachta Patrycja Vb, Lewandowska Kamila VIa, Grzesiak Anna VIb, Sawa Martna Via, Zofia Szpakowska klasa VIb (tylko zaw.powiatowe )

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE POTWIERDZONE WPISEM DO ZŁOTEJ KSIĘGI SPORTOWCÓW

Indywidualnie:                                                   

·                   Wiktorek Maciej kl IVb, Wiktorek Jakub kl IVb, Szlachta Patrycja kl Vb -  udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

·       Lewandowska Kamila  kl VIa - udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w Szachach                                                                          

·                   Cop Izabela kl VIa  -  udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w Pływaniu  Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50m z czasem 50,25s.

·                   Grądalska Diana kl VIa  - udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w Pływaniu  Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50m z czasem 46,21s.

·                   Haluch Natalia kl VIa - udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym stylem dowolnym na dystansie 50m z czasem 37,88s.

·                   Lewandowska Kamila  kl VIa - udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w Pływaniu  Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50m z czasem 52,59s.

·                   Gurba Zuzanna kl VIa - udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w Pływaniu  Indywidualnym stylem klasycznym na dystansie 50m z czasem 52,01s.

·                   Grzesiak Anna kl VIb- udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w Pływaniu Indywidualnym stylem dowolnym na dystansie 50m z czasem 45,59s.

 

·                   Schindler Filip kl VIb - udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w Pływaniu Indywidualnym stylem klasycznym na dystansie 50m z czasem 46,69s.

·                   Sokulski Arkadiusz kl VIb - udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w Pływaniu Indywidualnym stylem dowolnym na dystansie 50m z czasem 33,31s.

 

Osiągnięcia drużynowe w  Gimnazjum  honorowane wpisem  do Złotej Księgi Sportowców otrzymują uczniowie :

Udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Pływaniu Sztafetowym na dystansie 8x50m z czasem 5.26,05. :    

Akwilina Szlanta 2a, Anna Klukowska 1a, Aleksandra Herman 1b,                       Maria Augustyn1b, Paula Jędrzejczyk 1b, Aleksandra Czocher 1b, Kinga Augustyn 1b, Klaudia Górska 1b

Indywidualnie:  

·                    Aleksandra Spyra 3a- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Szachach

·                    Aleksandra Rybczyk 3a- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Szachach

·                    Paweł Świder 2a- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Szachach                                                                                                                                                                                                           

·                    Krzysztof Markowicz 3a- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50m z czasem 40,97s

·                    Jakub Trybus 2a- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50m z czasem 37,24s

 ·                    Maria Augustyn 1b- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50m z czasem 46,56s

·                    Aleksandra Herman 1b- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym stylem motylkowym na dystansie 50m z czasem 38,04s

·                    Akwilina Szlanta 2a- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym stylem dowolnym na dystansie 50m z czasem 34,79s

Najwszechstronniejszego Sportowca Roku

Tytuł  „Najwszechstronniejszy Sportowiec Roku” otrzymuje uczeń i uczennica II oraz III etapu edukacyjnego, którzy w ciągu roku szkolnego brali udział w największej liczbie zawodów sportowych zgodnie z Szkolnym  Kalendarzem Imprez Sportowych , jednak nie mniej niż cztery razy.

         Najwszechstronniejszymi Sportowcami  Roku w Szkole Podstawowej są:

Grądalska Diana kl. VIa - 13 x brała udział w zawodach sportowych,

Sokulski Arkadiusz kl. VIb - 12 x  (brał udział w zawodach sportowych)

          

W Gimnazjum najwszechstronniejszymi Sportowcami są:

Dziewczęta:  Aleksandra Herman 1b- 11x

Chłopcy: Dominik Wiktor 3b- 10x.

 

         Wyróżnienie nauczycieli Wychowania Fizycznego.

W tej kategorii nie ma szczegółowych kryteriów.  Nie wszystko da się zmierzyć       i wsadzić do tabelek.  To kategoria, w której doceniono tych, którzy nie zawsze wygrywali, czasem mieli 0,1 sekundy mniej od zwycięzcy,  nie zawsze odbierali puchary, ale którzy zawsze byli, nigdy nie odmawiali, uhonorowano ich za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w latach 2012-2015.

Są to uczniowie:

Aleksandra Szurek 3a, Karolina Rzepiela 3a, Kołodziej Kinga 3b, Jakub Belczyk 3b, Szymon Piechowski 3b, Kacper Foryś 3b, Kamil Brzozowski 3a, Michał Setlak 3a, Damian Bogusz 3b

 

Osiągnięcia pozaszkolne-klubowe

                   Najbardziej zaangażowani w

SZKOLE PODSTAWOWEJ

Miłosz Matyja 5b, Borys Duran 6a, Filip Schindler 6b, Mateusz Wojtas 6a

·                    Udział w Małopolskiej Lidze w Koszykówce w kategorii chłopców starszych, reprezentując MKS Gorlice

·                    II miejsce w pierwszej lidze „orlików” - reprezentując GKS Glinik.  Jakub Wiktorek 4b, Maciej Wiktorek 4b, Kacper Drąg 4a, Arkadiusz Szura 4b, Bartosz Karpiński 4b, Patryk Gościmiński 4a, Szymon Bacia 4a

·                    II miejsce w pierwszej lidze młodzików, również GKS Glinik : Jakub Wierzba 5b, Kacper Wiktorek 5b, Michał Padoł 6a, Miłosz Baran 6a, Jakub Firlit 5a

·                    Liga Pływacka organizowana przez OsiR Gorlice,

Natalia Haluch 6a-II m, Patrycja Szlachta 5b-VI m, Arkadiusz Sokulski 6b-2m, Filip Schindler 6b

 

Najbardziej zaangażowani w Gimnazjum

 

- Dominik Ignar 1b, - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady w Koszykówce,

- Dominik Ignar 1b, Mikołaj Kubala 1b, Jakub Janik 1b, Artur Kołodziej 1b, Bernard Tenerowicz VI b:

III miejsce w Małopolskie Lidze w Koszykówce w kategorii młodzików i kadetów,

Udział w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Koszykówce w kategorii młodzików

 

·                   Liga Pływacka : Aleksandra Herman 1b-5m, Akwilina Szlanta 2a, Jakub Trybus 2a-2m, Krzysztof Markowicz 3a

·                   Kamil Brzozowski 3a, Mateusz Węgrzyn 3b, Damian Sarnecki 1a- zawodnicy Glinika Gorlice w piłce nożnej, brali udział w małopolskiej lidze juniorów młodszych oraz w I lidze nowosądeckiej.

 

 

SPORTOWIEC ROKU 2015

To  osoba , która w czasie całego roku szkolnego, zgromadziła na swoim koncie najwyższą liczbę punktów w wyniku współzawodnictwa sportowego za osiągnięcia sportowe zgodnie ze szkolnym kalendarzem imprez sportowych i otrzymała co najmniej  Bardzo Dobrą ocenę z zachowania

 

W  Szkole Podstawowej stypendium sportowe i Tytuł Sportowca Roku Szkoły Podstawowej   otrzymała:

 Kamila Lewandowska klasa VIa ,  uzyskała ona 40 punktów w ramach punktacji współzawodnictwa sportowego. Brała udział i wygrywała na zawodach szczebla powiatowego i wojewódzkiego  w pływaniu, szachach                 i badmintonie.

W  Gimnazjum stypendium sportowe i Tytuł Sportowca Roku Szkoły Podstawowej   otrzymała:

 

Aleksandra Herman uczennica klasy 1b, uzyskała 19pkt

Ola to nasza pływaczka, była uczestniczka klasy sportowej o profilu pływanie, dzisiaj kontynuuje treningi w PMOS Biecz.

 

Na scenie  występował  zespół „ NON  NAME” w składzie: Mikołaj Kubala- bas, Maciej Czyżykiewicz- perkusja , Adrian Gąsior- gitara  prowadząca,Anną Grądalską - wokal

 

 GALERIA

Copyright © 2019 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.