Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2019/2020

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

W Mistrzostwach Gimnazjów dziewcząt w „FUTSALU”  uczennice naszej szkoły zajęli II miejsce

 

   Mistrzostwa Gorlic w halowej piłce nożnej dziewcząt zostały przeprowadzone w hali sportowej w dniu 16.10.2014r. Udział wzięły reprezentacje trzech szkół. System rozgrywek „każdy z każdym”. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach. Zwycięstwo odniosła reprezentacja dziewcząt z Gimnazjum nr 5, na drugim miejscu uplasowało się Gimnazjum nr 1, a trzecie były piłkarki Gimnazjum nr 6.

Naszą szkołę reprezentowały:

 

1.Szurek Aleksandra 3a

2.Rzepiela Karolina 3a

3.Dziuban Dominika 3a

4.Lang Ilona 2b

5.Anna Pijanowska 1a

6.Anna Grądalska 1a

7.Zimowska Małgorzata 1a

opiekun: D.Ignar

Wyniki techniczne do obejrzenia na stronie www.osir.gorlice.pl

 

 

Copyright © 2019 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.