Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2019/2020

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

21 listopada Samorząd Uczniowski już po raz czwarty   zorganizował  Światowy Dzień Życzliwości i Uśmiechu. W tym dniu szkolne korytarze zostały udekorowane okolicznościowymi plakatami. Znalazły się na nich hasła zachęcające do okazywania sobie życzliwości i serdeczności. Powieszono także plakat- „drzewko szczęścia", na którym uczniowie dopisywali swoje życzenia  i hasła.

Chętni mogli wpisać  się do „Księgi życzliwości” , która  została wystawiona  w bibliotece.  Uczniowie i nauczyciele przypięli do ubrań emblematy w postaci uśmiechniętej buźki-słoneczka. Dla klas młodszych emblematy przygotowały uczennice z klasy IV i Va.

Połączyliśmy zabawę z pomocą potrzebującym- w tym dniu wszyscy chętni mogli  zasilić konto chorego Oliviera, otrzymując w zamian  plakietkę z uśmiechniętą buźką- symbol życzliwego nastawienia do świata i ludzi.

Przesłanie naszej akcji to: Bądźmy dla siebie życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że dobro, które przekazujemy innym ludziom, wraca do na nas z nawiązką!

GALERIA

Copyright © 2020 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.