Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2018/2019

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

 

 

Niewątpliwie po ciężkiej pracy i nauce w pierwszym semestrze uczniowie klas I-III zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą zabawę! W związku z tym 1 lutego 2019 w naszej szkole odbył się BAL KARNAWAŁOWY! Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień… Udekorowana kolorowymi balonami  i własnoręcznie wykonanymi ozdobami prezentowała się znakomicie! W tym dniu na korytarzach roiło się od różnych postaci  z bajek  i kreskówek. W karnawałowy nastrój wprowadził nas zaproszony gość – DJ, który dbał o dobry humori rozrywkę naszych wychowanków. Podczas zabawy były tańce, konkursy, a najważniejszym punktem imprezy było wyłonienie KRÓLOWEJ I KRÓLA BALU. Bez wątpienia dzieci z zapałem i radością uczestniczyły we wszystkich proponowanych  aktywnościach. Nie zabrakło czasu na poczęstunek, który przygotowali Rodzice naszych uczniów. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do bardzo udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale uśmiech nie schodził nikomu  z twarzy!

Zapraszamy do galerii.

 

Copyright © 2019 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.