Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2018/2019

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

 

21 grudnia 2018r. w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej  odbyło się spotkanie świąteczne przy choince, w którym uczestniczyli uczniowie I etapu edukacyjnego z wychowawcami.  Zaproszenie do udziału w uroczystości przyjęli dyrektor szkoły pan Waldemar Pyznar i wicedyrektor pani Ewa Kołtko, którzy na wstępie złożyli zebranym okolicznościowe życzenia.

W świąteczną atmosferę wprowadził nas teledysk pt. "Cicha noc", w którym usłyszeliśmy najpopularniejszą kolędę świata zaśpiewaną w różnych językach przez uczniów z Polski, Ukrainy, Słowacji i Austrii.

Następnie zaprezentowały się poszczególne klasy przedstawiając zebranym piękne wykonania utworów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Usłyszeliśmy następujące piosenki: "On jest królem", "Gore gwiazda Jezusowi", "Skrzypi wóz", "W ciemny wieczór", "Bosy pastuszek", "Święta to czas niespodzianek" i "Wigilia".

Potem uczniowie z klasy 3b przedstawili program poetycki, w którym zabrzmiały wiersze ks. Jana Twardowskiego, Wandy Chotomskiej, Doroty Gellner, Tadeusza Kubiaka oraz poetów z naszego regionu: Alojzego Mrozka  i Mariana Janigi.

Podczas uroczystości trzecioklasiści złożyli dorosłym i dzieciom wierszowane życzenia oraz przekazali Dyrekcji i Nauczycielom świąteczne karteczki z choinkowymi zawieszkami.

Uroczystość przebiegała w miłym nastroju, a życzenia: "Wesołych Świąt!" brzmiały bardzo radośnie.

Imprezę przygotowała i poprowadziła pani Halina Trybus, o dekorację zadbała pani Justyna Tumidajewicz, a na fotografiach uwieczniła występy uczniów pani Ilona Rząca – Kosiek. Zapraszamy do galerii.                                                                               

H.Trybus

Copyright © 2019 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.