Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2018/2019

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

 

     Zbliża się koniec roku szkolnego. Nadszedł czas na podsumowanie osiągnięć naszych najmłodszych uczniów z klas I – III. W ciągu roku brali oni aktywny udział  w konkursach szkolnych i zewnętrznych. Godnie reprezentowali naszą szkołę oraz miasto Gorlice. Podczas uroczystej akademii wieńczącej rok 2017/2018 otrzymają nagrody ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły.

      Ponadto Absolwenci I etapu edukacyjnego, którzy spełnili regulaminowe wymagania, zostaną nagrodzeni odznaką Wzorowy Uczeń oraz nagrodą książkową, również sfinansowanymi przez Radę Rodziców.

      Poniżej prezentujemy osiągnięcia naszych podopiecznych. Wszystkim serdecznie gratulujemy, zachęcamy do dalszej pracy i życzymy wspaniałych pełnych słońca i niezapomnianych przygód wakacji.      

 

 

Gorlicki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Miłosz Gubała i Kacper Kilian kl. 3a – II miejsce

Amelia Frysztak kl. 1b - wyróżnienie

Tadeusz Kapanowski kl 1b - wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs  Plastyczny  Ptasie historie

Miłosz Oleksy -  3b - II miejsce

Maja Święs kl. 1b - wyróżnienie

Emilia Majcher kl. 1b - wyróżnienie

Wojciech Grzesiak kl. 1c - wyróżnienie

Piotr Słopnicki kl. 1c - wyróżnienie

Aleksandra Bochenek kl. 3a - wyróżnienie

Ksawery Ryczek kl. 3a - wyróżnienie

Patrycja Cieśla kl. 3b - wyróżnienie

Emilia Jędrzejowska kl. 3b – wyróżnienie

Aleksandra Szlachta kl. 3b - wyróżnienie

 

XXI Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”                                      - eliminacje rejonowe

Emilia Majcher kl. 1b – I miejsce

XXI Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”                                            - etap ogólnopolski

Emilia Majcher kl. 1b - wyróżnienie

 

XVII SZKOLNY KONKURS  RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW KLAS I-III

kategoria  - klasy pierwsze        

 Emilia Majcher kl. 1b - I miejsce   

 Kamil Wszołek kl. 1a - II miejsce                

 Ksawery Tumidajewicz kl. 1b - III miejsce

 

kategoria - klasy drugie

Szymon Pachana kl. 2a - I miejsce

Kacper Piechowski kl. 2a - II miejsce

Emilia Konopka kl. 2a - III miejsce

 

kategoria -  klasy trzecie

Emilia Jędrzejowska kl. 3b - I miejsce

Antonina Gurba kl. 3c - II miejsce

Wiktoria Mikruta kl. 3c - III miejsce

 

 

 

Konkurs Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną

 

Mikołaj Michalak  kl. 1c - wyróżnienie       

Maksym Michalak  kl. 3a - wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Biblijny „Duch, który umacnia miłość” dla uczniów klas I – IV

Emilia Majcher - kl. Ib - wyróżnienie

Julian Szczerba – kl. III c  -  praca zakwalifikowana  do wystawy pokonkursowej

VIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Małopolska Marzanna 2018 

Kacper Kilian, Miłosz Gubała i Karol Bogdan – kl. 3a -  III miejsce  

                                                   Amelia Frysztak – kl. 1b - wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  Kangur

Kategoria „Żaczek” – klasa 2   

  Ernest Rąpała kl. 2a - wyróżnienie     

 Szymon Pachana  kl. 2a - wyróżnienie

 

Kategoria „Maluch”– klasa 3     

 Miłosz Lewandowski kl. 3b - wyróżnienie 

Jakub Cyran kl. 3b - wyróżnienie           

Michał Muzyka kl. 3b - wyróżnienie         

Julia Janowska kl. 3b - wyróżnienie      

  Iga Szadkowska kl. 3c - wyróżnienie      

Adam Wieścieciński kl. 3c - wyróżnienie      

 Zuzanna Burkot kl. 3c - wyróżnienie 

 Wiktoria Mikruta kl. 3c - wyróżnienie   

 Maksymilian Mikrut 3c - wyróżnienie              

                                                                                     

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK

Krzysztof Augustyn kl. 1b – nagroda   

Kacper Piechowski kl. 2a – nagroda 

Michał Muzyka kl. 3b – nagroda    

Adam Jamro kl. 3c – nagroda

Amelia Najbar kl. 1a – wyróżnienie

Weronika Krzeszowska kl. 1b – wyróżnienie

Michał Sulisz kl. 1b – wyróżnienie

Julita Tutko kl. 1b – wyróżnienie

Alicja Pelc kl. 1c– wyróżnienie

Flawia Tereszkiewicz kl. 1c- wyróżnienie

Maja Ciężarek kl. 2a – wyróżnienie

Emilia Konopka kl. 2a – wyróżnienie

Anna Nowak kl. 2a – wyróżnienie

Szymon Pachana kl. 2a – wyróżnienie

Kalina Tumidajewicz kl. 2a – wyróżnienie

Julia Janowska  kl. 3b – wyróżnienie

Miłosz Lewandowski kl. 3b – wyróżnienie

Zuzanna Burkot kl. 3c – wyróżnienie

Wiktoria Mikruta kl. 3c – wyróżnienie

Iga Szadkowska kl. 3c – wyróżnienie

Adam Wieścieciński kl. 3c - wyróżnienie

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny       

 Mistrz Ortografii Klas Trzecich

Michał Muzyka kl. 3b –  Mistrz Ortografii

Weronika Masłowska kl. 3c – Wicemistrz Ortografii

 

Ogólnop[olskie Badanie Kompetencji Trzecioklasistów OMNIBUS

Miłosz Lewandowski kl. 3b – najwyższy wynik w części polonistycznej

Weronika Masłowska kl. 3c  - najwyższy wynik w części matematycznej

XXXIV WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI – eliminacje rejonowe

Szymon Pachana kl. 2a – nagroda

XXXIV WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI – etap wojewódzki

Szymon Pachana kl. 2a – udział

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas II i III

Zuzanna Burkot kl. 3c – I miejsce    

 Kacper Piechowski kl. 2a – II miejsce     

 Katarzyna Zięba kl. 3a – III miejsce

IX Powiatowy Konkurs Fotograficzny Osobliwości Ziemi Gorlickiej

Piotr Stelmach kl. 3b – nagroda

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Amelia Urzędowska kl. 2a   

 II miejsce w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Narciarstwie Alpejskim

 

Dętkoś Martyna kl. 1c

III miejsce w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Narciarstwie Alpejskim

 

Iga Szadkowska kl. 3c

II miejsce w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Jeździe Szybkiej na Lodzie

 

Miłosz Lewandowski kl. 3b

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Szachach Drużynowych

 

Adam Wieścieciński kl. 3c

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Szachach Drużynowych

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach  Dzieci w Badmintonie Drużynowym

 

Renata Foryś

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2018 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.