Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2018/2019

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

 

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Emilia Majcher z kl. I B w dniach 14-15 kwietnia 2018 roku wraz z pozostałymi finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień Świętej Kingi" w Bochni prezentowała na antenie Polskiego Radia wiersz o błogosławionej Karolinie. Wiersz autorstwa Pani Michty zostanie wydany przez Wydawnictwo PROMYCZEK w formie książeczki wraz z audiobookiem, który nagrali finaliści konkursu, w tym nasza Emilka. Dodatkowo w niedzielne przedpołudnie w audycji radiowej „Niebieska Szkatułka” prowadzonej na żywo przez Panią Małgorzatę Bartas-Witan, Emilka zaprezentowała wiersz Anioł Wielkiego Postu autorstwa Pani Małgorzaty Nawrockiej.

W tych dniach w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie, odbyły się także XXIV Targi Wydawców Katolickich. Podczas targów można było poznać wielu autorów książek, między innymi panią Małgorzatę Nawrocką.  

Organizatorzy wyjazdu Wydawnictwo PROMYCZEK oraz Pałac Młodzieży w Nowym Sączu zapowiedzieli już kolejną niespodziankę dla laureatów konkursu w Bochni – mianowicie w okresie wakacyjnym odbędą się kilkudniowe warsztaty literackie z udziałem autorki wiersza, który prezentowała Emilka.

Gratulujemy   i życzymy dalszych sukcesów

 

Copyright © 2019 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.