Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2018/2019

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

 

 

Od września  2017r. funkcjonuje w naszej szkole Szkolny Punkt Informacji i Kariery. Punkt prowadzony jest w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

Szkolne Punkty Informacji i Kariery mają ułatwić szkołom wspieranie uczniów w podejmowaniu decyzji o wyborze dalszej ścieżki kształcenia. Mają one za zadanie przygotować ich do świadomego wyboru szkoły i zawodu zgodnie z zainteresowaniami i możliwościami.

Aktualnie rozpoczyna się rekrutacja  wśród uczniów klas II gimnazjum do uczestnictwa w działaniach projektowych:- zajęciach warsztatowych (w roku szkolnym 2017/2018 jedna godzina co dwa tygodnie)- w konsultacjach indywidualnych kończących się przygotowaniem Indywidualnego Planu Działania (w roku szkolnym 2018/2019)- innych formach działań przewidzianych w harmonogramie.

Każdy uczestnik, po ukończeniu zajęć, otrzyma zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w doradztwie edukacyjno-zawodowym.

Więcej o projekcie można przeczytać tutaj.

Copyright © 2019 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.